2021-03-14T07:30:00+01:00 Sławomir Świerzyński (Bayer Full) ma dość! Gwiazdor disco polo odpowiedział na zarzuty! Fani bronią Art https://disco-polo.info/uploads/news/legendarna-postac-disco-polo-odpowiada-na-zarzuty-w-specjalnym-oswiadczeniu-fani-bronia-artystyjpg.jpg

Sławomir Świerzyński (Bayer Full) ma dość! Gwiazdor disco polo odpowiedział na zarzuty! Fani bronią Artysty!

Redakcja , 14 Marzec 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) ma dość! Gwiazdor disco polo odpowiedział na zarzuty! Fani bronią Artysty!
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull

Po wielu zarzutach lider legendarnej formacji postanowił odnieść się do nich w specjalnym oświadczeniu

Reklama

Wydania takiego oświadczenia raczej nikt się nie spodziewał, choć z pewnością wielu fanów liczyło na odniesienie się do kierowanych w stronę lidera zespołu zarzutów. Czara goryczy się przelała, a publikacja znalazła się w sieci

Zobacz również: Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!

Zespół Bayer Full nie ma ostatnio dobrej passy pod kątem wizerunkowym. Wszystko zaczęło się od kwestii dotyczącej dotacji z Funduszu Wsparcia Kultury i słów wypowiedzianych przez lidera i wokalistę zespołu. Kiedy medialna karuzela rozpędziła się w najlepsze, światło dzienne ujrzały inne zarzuty, które miały postawić lidera zespołu, Sławomira Świerzyńskiego w złym świetle. Teraz, gdy sprawa w miarę przycichła, w sieci pojawiło się oświadczenie lidera Bayer Full.

Mocne słowa zamieszczone w oświadczeniu to odparcie ataków kierowanych wobec Sławomira Świerzyńskiego. Wokalista wyjaśnia swoje stanowisko wobec zarzutów związanych z bezprawnym wykorzystywaniem dwóch utworów, dodatkowo odnosi się do kwestii sprzedaży koni oraz sukcesu zespołu Bayer Full w Chinach, co było wielokrotnie negowane przez media. W skróconej wersji (u dołu oświadczenia) Sławomir Świerzyński napisał:

Na wykorzystanie piosenki "Tawerna pod Pijaną Zgrają” otrzymałem wszystkie niezbędne zgody od ZAiKSu za co wniosłem należne opłaty. Wszelkie wątpliwości powinny być wyjaśniane z tą organizacją. Utwór „Wszyscy Polacy to jedna rodzina” był inspirowany ludową pieśnią „Wieczorem”.

W przypadku konia fryzyjskiego Sułtan, podczas jego pobytu w stadninie zapewniłem zwierzęciu najlepsze warunki jakie tylko mogłem. Przy sprzedaży konia dopełniłem wszelkich formalności. Podczas ponownej odsprzedaży nie byłem stroną transakcji, nie kontrolowałem jej warunków, ani osób będących po stronie kupiec-sprzedawca. Nie miałem wystarczających i wiarygodnych informacji, aby podejmować jakąkolwiek interwencję.

W Chinach zespół Bayer Full koncertował i śpiewał swoje piosenki przetłumaczone na język chiński (za co autor tłumaczenia otrzymał ustalone wcześniej wynagrodzenie). Nie może on rościć sobie prawa do autorstwa śpiewanych przez nas piosenek w tym przypadku, sugerując, że po tym tłumaczeniu piosenki mają nowego autora.

Pełna wersja jest bardzo długa i publikujemy ją jako całość, ze źródła (Facebook). Warto jednak spojrzeć w komentarze fanów, które dodają wokaliście otuchy:

Witam Panie Sławku. Proszę się nie przejmować ludźmi, którzy zazdroszczą sukcesu. Tacy byli są i będą. Proszę robić wszystko zgodnie ze swoim sumieniem. Śpiewać i śpiewać i cieszyć ludzi swoim głosem. Życzę zdrowia. Pozdrowienia dla całej rodzinki.

Nie powinien sie Pan tłumaczyć . Dlaczego? Pracuje Pan na to tyle lat. Miech każdy spróbuje takiego chleba . Gratuluje całemu zespołowi i Panu. Podziwiam. Ma Pan talent urodę i pomysł. Najlepszego niech sie wiedzie.

Jesteście fantastyczni wspaniałym wspomnieniem naszej młodości a ludzka zazdrość o was nie zna granic jesteście silni dacie radę trzymamy za was

Jakie jest Wasze stanowisko w tej sprawie? Co sądzicie o oświadczeniu opublikowanym w sieci?

Zobacz również: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Bezobjawowo
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  2. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  3. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  4. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  5. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  6. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  7. Nowa wersja 'Brunetek' trafiła do sieci w nowej wersji! Fani disco polo nie kryją radości!
  8. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami