Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-30T20:42:00+01:00 Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/uwagagoracy-widok-gwiazda-disco-polo-w-stroju-kapielowym-tak-chodzi-do-pracy-1606517290.jpg
Reklama

Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!

Redakcja , 30 Listopad 2020  20:42
Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama

Ciepłe powietrze, zmusiło gwiazdę do zminimalizowania ubioru. Na ślicznej wokalistce pozostał jedynie strój kąpielowy, a jej piękne ciało ukazało się

Reklama

Artystki disco polo nie przestają zadziwiać fanów. Sporadycznie zdarza się, że gwiazdy szokują produkcją muzyczną. Te zazwyczaj są wyważone i częściej zwyczajnie porywają do zabawy niż szokują.

Zobacz również: To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Inaczej jest w przypadku wyglądu i doboru garderoby...tu coraz częściej dochodzi do całkowitego przekroczenia granic. Kiedy znana wokalistka obwieści światu informację o wyjeździe na zasłużony wypoczynek, oczy fanów wypatrują gorącej relacji z ciepłego zakątka świata. I doczekaliśmy się...najpierw wyjazdu, a teraz zmysłowego kadru.

Chodzi o Martę Konoplę, znaną w branży pod pseudonimem Yoko. Artystka bardzo często wyjeżdża wraz z mężem Januszem. Tym razem państwo Konopla udali się do Egiptu. Ciepłe powietrze, zmusiło gwiazdę do zminimalizowania ubioru. Na ślicznej wokalistce pozostał jedynie strój kąpielowy, a jej piękne ciało ukazało się fanom w niemal pełnej krasie.

Jak się okazało, nie sama pogoda zmotywowała Martę do włożenia kusego stroju. Artystka bowiem pozowała przed obiektywem kamery. Kto wie...Być może po to, by namiętne kadry umieścić w najnowszym teledysku duetu Mirage&Yoko. Co by się dalej z tym materiałem nie działo, my już wiemy, że efekt jest piekielnie gorący!

Sami zobaczcie hot fotkę piosenkarki!

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  2. Artystka disco polo doszła do perfekcji w tym, co robi poza muzyką! Fani są pod wielkim wrażeniem! Ruszą zapisy?!
  3. Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!
  4. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej