Mirage

MirageNajnowszy artykuł o Mirage

Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!

2024-05-17 18:26

Mirage & Yoko zaskakują klubowym hitem "Malowana Lala". Kolorowy teledysk i taneczna energia! Czy to będzie hit lata? Czytaj więcej

Reklama

Zespół Mirage to barwna i dynamiczna grupa muzyczna, która wypełnia serca słuchaczy energetycznym brzmieniem disco polo. Powstała w malowniczym Bielsku Podlaskim w odległym 1990 roku, za sprawą utalentowanego Janusza Konopli. Co sprawia, że Mirage wyróżnia się na tle innych zespołów tego gatunku, to ich wszechstronność i międzynarodowy urok.

Podczas swojej artystycznej podróży, Mirage nie ogranicza się tylko do języka polskiego. Z dumą posiadają także albumy nagrane w języku ukraińskim, rosyjskim i białoruskim, co pozwala im dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności.

Ich bogaty dorobek muzyczny liczy aż 18 albumów, a na ich koncie znajduje się wiele wielkich przebojów, które zapadły w pamięć tysiącom fanów. Któż nie zatańczył przy hitach takich jak "Jesteś szalona", "Wiosna" czy "Ta dziewczyna i ja"? Ale to nie wszystko! Ich muzyka przynosi radość i energię również w utworach takich jak "Kochać nie boli", "Mamy lato", "Wszystko dla Ciebie" czy "Kokoszka".

Rozśpiewana dusza zespołu nie zna granic, a ich singiele, takie jak "Zapomnisz miła mnie", "Ale fajnie", "Moje życie" czy "Ty jesteś inna", wprawiają słuchaczy w świetny nastrój i pozwalają oderwać się od rzeczywistości na chwilę.

Najnowszy sukces zespołu, czyli singiel "To proste tak", osiągnął status dwukrotnie platynowej płyty w 2021 roku, potwierdzając ogromną popularność i oddanie fanów dla Mirage.

W składzie grupy znajdują się Janusz Konopla, który jest duchowym ojcem i twórczym geniuszem zespołu oraz Marta Konopla, która swoim wokalem dodaje wyjątkowego charakteru ich utworom. Ta cudowna kombinacja talentów sprawia, że Mirage to zespół, którego warto posłuchać i który potrafi rozgrzać każdą imprezę.

Mirage - Polska Wędrująca Orkiestra Disco Polo jest symbolem pozytywnej energii, entuzjazmu i wspaniałej muzyki. Ich koncerty to prawdziwa uczta dla ucha i oka, a ich dyskografia świadczy o niezwykłym talencie i ciągłym rozwijaniu swojej sztuki. Biorąc pod uwagę ich dynamiczny rozwój i ogromne wsparcie fanów, nie ma wątpliwości, że Mirage ma jeszcze wiele niesamowitych dźwięków do zaoferowania.

Skład zespołu:

Janusz Konopla, Marta Konopla

Reklama
Artykuły o Mirage (174)