Reklama

Oferta reklamowa dla zespołów

Nasz serwis daje możliwość dodatkowej, płatnej reklamy wszystkim zainteresowanym.

Oferta jest skierowana do zespołów, które chcą wypromować swój produkt (mp3, teledysk, zapowiedź lub inny materiał w postaci elektronicznej). Oferta również dotyczy organizatorów imprez. Cała promocja będzie opierała się na promowaniu produktu na portalach www.fb.com/discoipolo oraz www.disco-polo.info. Dodatkową opcją jest pełna obsługa społecznościowa.

  • Sponsorowany link na naszym FaceBooku. 

​​Nasz profil na Facebook’u (www.fb.com/discoipolo) lubi już prawie 204 tys. aktywnych ludzi. Z tego też względu bardzo często różne podmioty zespoły, organizatorzy koncertów lub inne organizacje wykupują u nas reklamę sponsorowaną. Inwestycja bardzo prosta i skuteczna.

Przykład inwestujesz 400 zł* jako portal pobieramy  25 % prowizji z inwestowanej kwoty i wstawiamy post na określony czas, ustalony przed uruchomieniem kampanii. Post dociera do naszych fanów plus wykupionych. Średnio zainwestowane 10 zł* dociera do 3000 – 8000 osób. (wyliczenia według FB)

Sam post na fanpage to koszt 290 zł*

  • Grafika reklamowa

Potrzebujesz grafiki, tła na Facebook'a, okładki płyty lub po prostu jakiegoś materiału graficznego? Nasza redakacja z chęcią pomoże i wykona projekt. Cena ustalana indywidualnie, w zależności od wielkości projektu i poświęconego czasu. Oferta dotyczy wszelkich materiałów poligraficznych.

  • Tło na Facebooku

Możliwość wykupienia tła na naszym profilu Facebook-owym www.fb.com/discoipolo. Treść oraz grafika dowolona przygotowana przez osobę wykupującą. Cena od 550 zł (netto)* za 14 dni.

  • Foto/Video relacja z imprezy/making of z teledysku

Jeżeli chcesz abyśmy wybrali się z Tobą na interesujące Cię wydarzenie, bądź abyśmy zagościli na planie Twojego teledysku. Nasza redakcja jest w stanie przygotować dla Ciebie specjalną video bądź foto relację, która z pewnością zadowoli Ciebie , a w szczególności Twoich fanów. Oprócz materiały otrzymujesz promocję w naszym serwisie.

• Relacja fotograficzna całej imprezy od 650 zł (netto)*
• Relacja wideo całej imprezy od 1000 zł (netto)*
• Relacja foto/wideo od 1400 zł (netto)*
• Making of z teledysku od 1300 zł (netto)*

Do ceny trzeba doliczyć koszt dojazdu.

  • Pełna obsługa społecznościowa​

Z racji, iż nasz fanpage na Facebook’u osiągnął znakomity wyniki ponad 200 tys. polubień, chcielibyśmy wykorzystać ten fakt w promocji zespołu.

• Aktualizacja statusów
• Dodawanie linków YouTube i innych serwisów
• Interakcja z fanami
• Zapraszanie do polubieni
• Podpowiedzi do umieszczenia materiałów (foto, video)
• Przeprowadzanie konkursów
Cena miesięczna od 950 zł(netto)* miesięcznie. 

  • Dodanie legalnego pliku MP3

Warunki ustalane indywidualnie po przez kontakt e-mail

  • Baner reklamowy 

- baner reklamowy 750px na 150 px - na głównej stronie (pod menu) to koszt 1200 zł netto - 30 dni
- baner reklamowy 750px na 100 px - na stronie artykułu (pod zdjęciem) to koszt 1000 zł netto - 30 dni

Oferta została przygotowana tak aby jak najbardziej wydajnie wykorzystać możliwości naszych serwisów. Z powodu dużej ilości prób o ponowne udostępnienie produktu, postanowiliśmy stworzyć taką ofertę. 

Chcemy w jak największym stopniu wykorzystać potencjał naszych stron i portali, dlatego zwracamy się do Was ze specjalnie przygotowanymi z tejże okazji ofertami.Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem discopoloinfo@gmail.com lub telefonem 503-949-763 (kontakt telefoniczny wyłącznie w godz. 10-18)

*Każda kwota podana w ofercie to kwota netto, do której trzeba doliczyć 23 % VAT

Oferta obowiązuje od 10.11.2021 do odwołania

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA