Mig

Mig

Reklama

Zespół Mig, to energetyczna i utalentowana grupa muzyczna, która rozpoczęła swoją muzyczną podróż w 2000 roku w urokliwej miejscowości Pruszkowo, leżącej w malowniczym powiecie płońskim. Członkami tej utalentowanej formacji są cztery rodzeństwa: pełna wdzięku wokalistka Dorota Pstrągowska, pozytywny wokalista Marek Gwiazdowski, utalentowany instrumentalista Krzysztof Gwiazdowski oraz wirtuoz klawiszy Sławomir Gwiazdowski. Ta zgrana czwórka od samego początku tworzy niesamowitą chemię na scenie, przyciągając uwagę publiczności swym charyzmatycznym występem.

Wczesne lata działalności zespołu zaznaczyła owocna współpraca z popularną grupą Top One, która miała ogromny wpływ na ich twórczość. W 2000 roku Mig zadebiutował na wielkiej scenie z przebojem "Co ty mi dasz", który został nagrany na dachu białostockiego Hotelu Gołębiewski. Ten debiutancki występ od razu został zauważony na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie 2000, gdzie otrzymali prestiżową nagrodę dla najlepszego debiutu.

Jednak prawdziwą popularność i rozgłos zespół zdobył w późniejszych latach, a szczególnie w 2012 roku, gdy zdobyli tytuł Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za porywający utwór "Jej dotyk". Rok później ponownie zachwycili publiczność tym samym festiwalu, zajmując drugą lokatę z piosenką "Dziewczyna z sąsiedniej ulicy".

Mig nie przestaje zaskakiwać i zdobywa kolejne laury. W 2015 roku ich kompozycja "Wymarzona" zdobyła Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo TV Hit Festival 2015, dowodząc, że ich twórczość nadal ma moc przyciągania słuchaczy.

Zespół jest znany również ze swoich wielkich przebojów, takich jak "Nie ma mocnych na Mariolę", "Miód malina" czy "Słodka wariatka", które osiągnęły ogromną popularność na serwisie internetowym YouTube, gromadząc miliony wyświetleń.

Mig to nie tylko grupa muzyczna - to rodzina na scenie, która emanuje pasją do muzyki i oddaniem dla swojej publiczności. Ich występy są pełne pozytywnej energii, która potrafi porwać serca słuchaczy i sprawić, że każdy z nich czuje się częścią tej niezwykłej muzycznej podróży. To zespół, który nieustannie rozwija się artystycznie i pozostaje na szczycie disco polo, zdobywając uznanie i uwielbienie fanów na całym świecie.

Skład zespołu:

Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysiek Gwiazdowski, Sławek Gwiazdowski

Reklama

Artykuły o Mig (630)

Reklama

Reklama

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami