Łobuzy

ŁobuzyNajnowszy artykuł o Łobuzy

Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!

2024-06-12 19:01

Nowy utwór Łobuzów z udziałem znanej pary z reality show. Czy 'Chodź ze mną' powtórzy sukces 'Zbuntowanego Anioła'? Zobacz teledysk Czytaj więcej

Reklama

Łobuzy to polski zespół muzyczny, który od 2015 roku podbija serca fanów muzyki disco polo. Zespół został założony przez kreatywnego i zdolnego Igora Pilewicza, a jego charakterystycznym wokalistą jest charyzmatyczny Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie lub wcześniej Discomił.

Sukces Łobuzów rozpoczął się od wydania ich debiutanckiego singla "Ona czuje we mnie piniądz", który stał się ogólnopolskim przebojem. Ich muzyka wzbudziła entuzjazm na parkietach i podbijała listy przebojów, sprawiając, że zespół zyskał szybko rosnące grono fanów.

Jednak sukces nie ograniczał się tylko do muzyki. W 2018 roku Boogie wziął udział w dziesiątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego przez telewizję Polsat. Jego udział przyniósł widowiskowe i zapadające w pamięć występy, które zdobyły uznanie jury i widzów. Zmieniając się w takie ikony jak Drake, zdobył serca publiczności i wygrał dziewiąty odcinek. Jego występy były nie tylko doskonałą zabawą, ale również dowodem na wszechstronne i profesjonalne podejście do sztuki.

Łobuzy to zespół, który nie tylko dostarcza świetną rozrywkę na parkiecie, ale także potrafi zaskakiwać swoją kreatywnością i zaangażowaniem w różnorodne projekty artystyczne. Energetyczne brzmienia zespołu sprawiają, że nie da się usiedzieć w miejscu, a ich występy z pewnością pozostaną w pamięci na długo. Łobuzy to prawdziwi mistrzowie muzyki disco polo na najwyższym poziomie!

Skład zespołu:

Bogumił „Boogie” Romanowski, Fifon

Reklama
Artykuły o Łobuzy (237)