Reklama

Zamów koncert zagranicznej gwiazdy

Czy marzyłeś kiedykolwiek o tym, żeby zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę zagraniczną na swojej własnej imprezie? Cóż, teraz jest to możliwe dzięki Solaris Music Management, wyłącznemu przedstawicielowi w Polsce takich artystów jak Thomas Anders & Modern Talking Band, Alphaville, Bad Boys Blue, BoneyM, Francesco Napoli, Shanguy, Sandra, Fancy, Savage, Lou Bega, Joy, Ricchi e Poveri i wielu innych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować prywatną imprezę, event firmowy czy festiwal muzyczny, Solaris Music Management zapewni Ci rozrywkę na najwyższym poziomie.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się już teraz pod adresem www.solarismusic.pl, drogą mailową biuro@solarismusic.pl lub telefonicznie pod numerem 510190501. Z Solaris Music Management, Twoja impreza stanie się spektakularnym wydarzeniem, którego uczestnicy będą wspominać jeszcze długo po zakończeniu. Podczas kontaktu podaj informację, że znalazłeś naszą ofertę na disco-polo.info, a na pewno otrzymasz specjalną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.Thomas Anders & Modern Talking Band

Alphaville

Bad Boys Blue

BoneyM

Francesco Napoli

Shanguy

Sandra

Fancy

Savage

Lou Bega

Joy

Ricchi e Poveri

Reklama
Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA