Soleo

SoleoNajnowszy artykuł o Soleo

Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!

2024-04-14 20:24

Soleo odświeża "Idziemy na Jednego"! Sprawdź nową, energetyczną wersję hitu biesiadnego, która podbija parkiety! Czytaj więcej

Zespół Soleo to wybuchowa mieszanka muzyki, energii i indywidualnej charyzmy, która powstała w latach 2009/2010 w urokliwym Sochaczewie. Grupę tworzą prawdziwi artyści, a na czele stoi Kamil Jaworski - założyciel, lider i twórca wszystkich utworów, które podbijają serca fanów, zwanych także "SOLEO-ńczykami".

Jeśli ktoś nie słyszał jeszcze przebojów takich jak "Słodko Słodka", "Ania i Hania", "Kocham Blondynki", "Skazani na kobiety" czy "Ja się z tobą nie ożenię", to na pewno musi nadrobić zaległości. To prawdziwe hity imprezowe, które rozgrzewają atmosferę na każdym parkiecie. Występy Soleo to nic innego jak dawka niesamowitej energii, która przenosi publiczność w inny wymiar, a ich rewelacyjny kontakt z widzami sprawia, że każdy czuje się częścią tego wyjątkowego show.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów ekipy Soleo jest ich zmieniający się i zaskakujący image. Odważne, oryginalne stroje oraz unikatowy styl są nieodłącznym elementem koncertów. To zespół, który nie boi się eksperymentować i zaskakiwać, co sprawia, że ich występy są zawsze pełne świeżości i niepowtarzalności.

Soleo to nie tylko zespół muzyczny, ale przede wszystkim prawdziwa podróż przez różnorodne emocje i doznania. Ich muzyka bawi, wzrusza i pobudza do tańca, a każdy koncert staje się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich obecnych. Dlatego też ta ekipa z Sochaczewa cieszy się ogromną popularnością i jest uwielbiana przez fanów na całym kraju.

Skład zespołu:

Kamil Jaworski

Artykuły o Soleo (163)