Masters

MastersNajnowszy artykuł o Masters

Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!

2024-04-22 18:52

Nie przegap Festiwalu Weselnych Przebojów 2024! Zobacz, kto wystąpi 16 i 17 sierpnia. Emocje gwarantowane Czytaj więcej

Masters to wyjątkowy polski zespół, którego muzyka rozbrzmiewa na pograniczu disco polo i dance. Grupa została założona w urokliwym miasteczku Zambrowie w 2007 roku, a jej duszą, liderem, założycielem i autorem większości utworów jest utalentowany Paweł Jasionowski, urodzony 11 października 1991 roku.

Zespół zdobył serca słuchaczy swoimi nieszablonowymi i energetycznymi kompozycjami, które często poruszają tematy miłości i pozytywnego podejścia do życia. Ich utwory, takie jak "Żono moja", "Bella", "Mazureczka" i "Szukam dziewczyny", stały się prawdziwymi hitami, zapadając w pamięć fanów na długo.

Masters to nie tylko te kilka znanych utworów. Wiele innych ich kompozycji, takich jak "Jestem królem disco", "Pijemy twoje zdrowie", "Serce do koperty", "Słodka jak miód", "Schody do nieba" czy "Poszukaj szczęścia", również zdobyło wielką popularność i ugruntowało ich pozycję na polskiej scenie muzycznej.

Sukces zespołu został doceniony wspaniałym osiągnięciem podczas I Ogólnopolskiego Polo TV Hit Festiwal w Szczecinku 4 lipca 2014 roku, kiedy to Masters otrzymał platynową płytę za sprzedaż ponad 30 tysięcy płyt albumu "Viva Polonia". To wydarzenie stanowiło ukoronowanie ich pracy i dowód na oddanie i wsparcie fanów, którzy kochają ich muzykę.

Oprócz tworzenia niezapomnianych utworów, Paweł Jasionowski i jego zespół zdobyli szerokie uznanie, biorąc udział w siódmej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który emitowany był na antenie telewizji Polsat. Ich występy na scenie programu zachwyciły publiczność i pokazały ich wszechstronne talenty.

Masters to zespół, który nie tylko dostarcza nam wspaniałej muzyki do tańca, ale również wzbogaca nasze serca swoimi tekstami o miłości, radości i pozytywnym podejściu do życia. Ich pasja do tworzenia muzyki, charyzma lidera i energia podczas występów sprawiają, że są uwielbiani przez fanów na całym świecie. To prawdziwi królowie disco polo, którzy nieustannie podbijają serca słuchaczy i inspirują nas do cieszenia się życiem na każdym kroku.

Skład zespołu:

Paweł Jasionowski

Artykuły o Masters (281)