Playboys

PlayboysNajnowszy artykuł o Playboys

Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO

2024-05-17 15:01

Znany raper zaskoczył wszystkich wykonaniem piosenki disco polo! Kękę zaśpiewał znany utwór formacji Playboys Czytaj więcej

Reklama

Zespół Playboys to trójka młodych, pełnych energii i skromnych chłopaków, którzy zdołali podbić scenę muzyczną swoją niepowtarzalną muzyką. Uosabiają nowe pokolenie, które nie boi się wyrażać siebie poprzez muzykę i radosne rytmy.

Od swojego debiutu w 2013 roku, Playboys zdobyli serca fanów w Polsce i za granicą. Ich utwory są jak błyskawiczne podróże do krainy dobrej zabawy, gdzie każdy jest zaproszony na parkiet. W ciągu tych lat zespół zebrał bogactwo doświadczeń, przemierzając kraje i kontynenty, od Stanów Zjednoczonych, przez Niemcy, Wielką Brytanię, aż po Norwegię.

Nazwa Playboys doskonale oddaje ich muzyczną filozofię. To mężczyźni, którzy grają swoją pasję, przekazując ją słuchaczom poprzez zarazliwe melodie i tekstu z życia wzięte. Zdobywając uznanie Związku Producentów Audio Wideo ZPAV, Playboys uhonorowani zostali Platynowymi i Złotymi płytami za swoje artystyczne osiągnięcia.

Ich osiągnięcia mówią same za siebie: od Podwójnej Platyny za singiel "Tylko Ty", który zgromadził ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube, przez Potrójną Platynę za "Zwariowałem" i "Fajna jest ta dziewczyna" z poziomem przekroczenia 17 milionów wyświetleń każdy, po Poczwórną Platynę za "Wyśmienicie" w duecie z grupą Piękni i Młodzi, osiągając ponad 25 milionów wyświetleń.

Playboys to nie tylko zespół, to styl życia, energia i przygoda zawarte w każdej nutce ich muzyki. Ta grupa to wyjątkowa podróż do świata dźwięków i emocji, które trafiają prosto do serca słuchacza.

Skład zespołu:

Jakub Urbański, Przemek Kordziński, Kuba Kusiński

Reklama
Artykuły o Playboys (689)