Roxaok

RoxaokNajnowszy artykuł o Roxaok

Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!

2024-05-20 06:14

Roxaok i Damian Spontan ujawniają swoje uczucia! Zobacz, jak spędzają romantyczne chwile w Turcji Czytaj więcej

Reklama

Zespół ROXAOK, powstały w październiku 2022 roku, to dynamiczna mieszanka muzycznych pasji i niezwykłej energii. Jego założycielką oraz duszą jest charyzmatyczna liderka i wokalistka, Roxana Orłowska. Jej niezwykły talent w połączeniu z niewyczerpaną kreatywnością sprawiają, że ROXAOK wyróżnia się na tle innych zespołów.

Roxana Orłowska nie stanowi jednak w ROXAOK całego muzycznego spektrum. W skład zespołu dołączył także niezwykle uzdolniony DJ KAROL, tworząc dynamiczną synergyję na scenie. Ich wspólna pasja do tworzenia niebanalnych dźwięków oraz zdolność do wprowadzania publiczności w euforię podczas koncertów sprawiły, że stali się nieodłączną częścią współczesnej sceny muzycznej.

ROXAOK: Od "Polka" do "JES JES GUT GUT" – Przeboje, które Podbiły Serca

ROXAOK odniosła wielki sukces dzięki utworom "Polka" oraz "JES JES GUT GUT". To właśnie te przeboje przyniosły zespołowi światło reflektorów i uznanie słuchaczy. Wyjątkowość tych utworów polega nie tylko na znakomitej muzyce, ale także na współpracy z cenionym w świecie klubowym DJ-em Matsonem. Ta kolaboracja przeniosła zespół na wyższy poziom artystycznego doświadczenia, tworząc dźwięki, które poruszają serca i pobudzają zmysły.

ROXAOK to nie tylko zespół muzyczny, to prawdziwa podróż przez emocje, rytmy i dźwięki. Ich utwory nie tylko pobudzają do tańca, ale również skłaniają do refleksji. Roxana Orłowska oraz DJ KAROL tworzą muzyczną magię, która przekracza granice gatunków i łączy ludzi w jednym rytmie. Ich świeży i innowacyjny styl jest zapewnieniem niezapomnianych chwil zarówno na parkiecie, jak i w intymnym gronie.

Skład zespołu:

Roxana Orłowska

Reklama
Artykuły o Roxaok (85)