Camasutra

Camasutra

Reklama

Camasutra to niepowtarzalny polski zespół muzyczny, którego muzyka łączy w sobie eksplozję energii disco polo oraz uwodzicielskie rytmy dance. Powstał w listopadzie 2013 roku, dzięki determinacji i talentowi Małgorzaty Główki, wyjątkowej artystki, która zyskała rozpoznawalność dzięki występom w telewizyjnych programach rozrywkowych: "Szopka Noworoczna 2010" Marcina Wolskiego, "Jaka to melodia?" oraz konkursach talentów takich jak "Szansa na sukces", "Śpiewaj i walcz" i "The Voice of Poland". Przełomowy moment dla zespołu nastąpił także na festiwalu w Opolu, gdzie wzięli udział w konkursie "Debiuty Opolskie 2010".

W roku 2018 Camasutra zaskoczyła swoich fanów debiutanckim albumem zatytułowanym "Tego chcesz", który okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ich muzyka to nie tylko wciągający rytm, ale także przemyślana produkcja i niebanalne teksty, które poruszają tematy namiętności, pragnień i miłosnych uniesień.

Jeśli szukasz muzycznego doświadczenia, które ożywi Twoje emocje i zainspiruje Cię do tańca, Camasutra jest zespołem, na którym nie możesz przegapić. Ich zmysłowe brzmienia wprowadzą Cię w pasjonujący świat muzyki disco polo i dance, gdzie radość i ekscytacja łączą się w jedno, tworząc niezapomniane przeżycia na parkiecie. "Rytmy Namiętności" przeniosą Cię w wir emocji, których będziesz pragnąć więcej.

Skład zespołu:

Małgorzata Główka

Reklama

Artykuły o Camasutra (47)

Reklama

Reklama

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami