Explozja

Explozja

Reklama

Zespół "Explozja" to kulminacja pozytywnej energii zamknięta w dźwiękach i rytmach. W świecie muzycznych pasji, grupa ta pojawiła się w 2013 roku, mając na początku skromne cele związane głównie z występami na imprezach okolicznościowych oraz weselach. Jednak w 2018 roku zespół przełamał własne granice, wprowadzając się na estradę i wypuszczając swój pierwszy oficjalny teledysk do utworu "Mówisz My". To był moment, który wyznaczył nowy etap w ich muzycznej podróży, a od tego czasu ich kariera nabrała tempa niczym szalony pociąg.

Trzon zespołu stanowią trzy wyjątkowe osobowości, które razem tworzą niesamowitą harmonię dźwięków. Arkadiusz Górski, założyciel, kompozytor, autor tekstów i wokalista, jest sercem i duszą zespołu. To on nadaje muzyce wyjątkowy charakter i emocjonalne brzmienie. Mariusz Głowacki, odpowiedzialny za aspekty techniczne oraz rytmiczne partie perkusji, daje muzyce solidne fundamenty, które sprawiają, że utwory zespołu poruszają i wstrząsają słuchaczy. Wreszcie, tajemniczy gitarzysta, znany jako PiotruśPan, nadaje zespołowi rockowego pazura, wprowadzając fascynujące gitary i solówki.

Dowodem na ich talent i uznanie wśród fanów jest platynowa płyta zdobyta za niezapomniany utwór "Szósta Rano". To właśnie ten kawałek stał się hymnem niejednej nocy i towarzyszył ludziom w magicznych chwilach wschodzącego słońca. Obok tego hitu, "Explozja" stworzyła wiele innych piosenek, które wibrują na parkietach dyskotek i nie tylko. "Zła Kobieta", "Ula Czarnula", "Zakazy Nakazy" czy "Tylko Ty" to tylko kilka z utworów, które dostarczają niezapomnianych emocji.

Wciąż eksplodujący entuzjazm zespołu znajduje odbicie w klipach, które przenoszą ich muzykę na telewizyjne ekrany. To nie tylko dźwięk, ale także wizualne doznania, które razem tworzą pełne spektrum artystycznego wyrazu. "Explozja" nie spoczywa na laurach - pracuje nad nowym materiałem, który z pewnością zostawi swoje piętno na polskiej scenie muzycznej. Ich koncerty w kraju i poza jego granicami to okazja do wchłonięcia wibracji muzycznej euforii, jakiej dostarcza ten wyjątkowy zespół. Wszystko to sprawia, że "Explozja" to nie tylko zespół muzyczny, ale prawdziwa podróż do krainy dźwięków, emocji i wspólnego świętowania życia.

Skład zespołu:

Arkadiusz Górski

Reklama

Reklama

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami