Zespół Masters od lat należy do najbardziej rozpoznawalnych formacji disco polo, a ich utwory regularnie trafiają na listy najczęściej granych przebojów. Za projektem stoi Paweł Jasionowski, a w dorobku grupy znajdują się takie tytuły jak „Żono moja” czy „Szukam dziewczyny”. Artyści od dawna utrzymują charakterystyczny styl oparty na tanecznych rytmach i prostych, chwytliwych melodiach, które trafiają do szerokiego grona odbiorców.
Premiera od zespołu Nexus „Sen na jawie” - nowa piosenka i teledysk z zupełnie innym brzmieniemW ostatnich miesiącach zespół konsekwentnie pojawia się z kolejnymi aktywnościami, zarówno koncertowymi, jak i studyjnymi. Tym razem jednak uwagę przyciąga projekt, który wykracza poza standardowe działania i łączy siły dwóch środowisk działających także poza Polską.
Masters & Junior US łączą siły w nowym projekcie
W połowie kwietnia pojawi się wspólna propozycja Masters & Junior US. Projekt powstał we współpracy z formacją działającą w Stanach Zjednoczonych, gdzie funkcjonuje skład znany jako Junior US. To właśnie połączenie tych dwóch nazw pojawia się przy zapowiedziach nowego materiału.
Premiera utworu w serwisach streamingowych została zaplanowana na 15 kwietnia 2026 roku, natomiast dzień później, 16 kwietnia, do sieci trafi oficjalny teledysk.
„Polecimy do New Jorku” – premiera i szczegóły teledysku
Nowy utwór zatytułowany „Polecimy do New Jorku” przenosi słuchaczy w klimat jednej z najbardziej rozpoznawalnych metropolii świata. Zgodnie z zapowiedzią, teledysk został osadzony na ulicach Nowego Jorku, a całość utrzymana jest w lekkiej, tanecznej stylistyce.
Produkcja ma nawiązywać do podróży i wakacyjnych skojarzeń, a sama aranżacja została przygotowana w sposób charakterystyczny dla repertuaru zespołu Masters. W materiale pojawiają się ujęcia miejskiej przestrzeni oraz dynamiczne sceny wpisujące się w klimat dużego miasta.
Wspólny projekt Masters & Junior US trafia do sieci w kwietniu
Współpraca podpisana jako Masters & Junior US pojawia się bezpośrednio przy premierze tego konkretnego utworu. To właśnie pod tą nazwą zapowiadany jest zarówno singiel, jak i teledysk, który trafi na YouTube dzień po premierze streamingowej.
Publikacja została zaplanowana na połowę kwietnia, a wszystkie materiały mają zostać udostępnione zgodnie z harmonogramem 15 i 16 kwietnia 2026 roku.
Sprawdźcie teledysk „Polecimy do New Jorku” już 16 kwietnia na YouTube.
