Alan

AlanNajnowszy artykuł o Alan

Alan będzie jeszcze lepszy…

2015-03-18 20:13

Nie od dziś wiadomo, że dobry i pomysłowy teledysk często przynosi wykonawcy nieoczekiwany sukces. Ciężko jednak wybić się spośród powiększającego się grona nowo wschodzących gwiazd muzyki disco. Z tego powodu też młode zespoły coraz więcej czasu ... Czytaj więcej

Zespół Alan rozpoczął swoją muzyczną podróż w lipcu 1999 roku dzięki zaangażowaniu Bogusława Andruszkiewicza i Mariusza Andruszkiewicza. To był moment, w którym narodziła się pasja do tworzenia muzyki, która miała oczarować tłumy.

Debiutancki Występ na Ogólnopolskim Festiwalu - Lipiec 2000

23 lipca 1999 roku, zespół Alan po raz pierwszy zaprezentował swoje umiejętności na IV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie 2000, a ich wykonanie piosenki „O le o” zapadło w pamięci publiczności.

Niesamowite Sukcesy i Dyskografia zespołu Alan

Zespół może pochwalić się trzema znakomitymi albumami, które zdobyły serca słuchaczy. Ich muzyka emanuje pozytywną energią i chwytliwymi melodiami, a przeboje takie jak „Sexy dziewczyna”, „Ja to lubię”, „Wszystko możesz mieć”, „Jestem dla ciebie”, „Zapach twój” czy „Uwierzmy w siebie” zdobyły szczyty list przebojów.

Kolejne Triumfalne Występy - Lipiec 2000

22 lipca 2000 roku, zespół ponownie podbił serca publiczności podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie 2000. Tym razem w rytmie utworu „A ty skacz” porwali tłumy do tańca.

Pod koniec sierpnia 2017 roku, po 18 latach kariery, grupa Alan zdecydowała się zakończyć swoją muzyczną przygodę. Ich muzyka jednak nadal pozostaje w sercach fanów, którzy pamiętają te niezapomniane chwile spędzone na ich koncertach.

Choć zespół Alan może nie działać już jako aktywna grupa, ich twórczość pozostaje ważną częścią polskiej sceny muzycznej. Ich wciąż popularne utwory sprawiają, że ludzie tańczą i śpiewają, a energia, którą przekazali swoją muzyką, pozostaje niezapomniana. Dzięki temu zespół Alan zyskał miejsce w historii polskiej muzyki, jako grupa, która dostarczyła niezapomnianych chwil wszystkim swoim słuchaczom.

Artykuły o Alan (2)