2023-07-10T06:30:00+02:00 Gwiazda disco polo w ogniu krytyki. Pojedynek z hejterami w sieci! To wszystko przez te zdjęcia! Elwira Mejk, gwiazda disco polo, odpowiada na hejt w sieci i zachęca do akceptacji własnego ciała. Walka z negatywnymi komentarzami i nienawiścią w internecie staje się coraz https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-w-ogniu-krytyki-pojedynek-z-hejterami-w-sieci-to-wszystko-przez-te-zdjeciajpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazda disco polo w ogniu krytyki. Pojedynek z hejterami w sieci! To wszystko przez te zdjęcia!


Elwira Mejk, gwiazda disco polo, odpowiada na hejt w sieci i zachęca do akceptacji własnego ciała. Walka z negatywnymi komentarzami i nienawiścią w internecie staje się coraz pilniejsza.

Autor: Adam Begier, 10 Lipiec 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazda disco polo w ogniu krytyki. Pojedynek z hejterami w sieci! To wszystko przez te zdjęcia!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!
 2. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
 3. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
Reklama

  Elwira Mejk - ikona muzyki disco polo

  Elwira Mejk, znana miłośnikom muzyki disco polo, nie potrzebuje przedstawienia. Jej kawałki wraz z zespołem Mejk zdobywają dziesiątki milionów wyświetleń na platformie YouTube. Nie tylko jednak muzyką zajmuje się ta utalentowana artystka. Elwira angażuje się również w aktywność fizyczną, a efekty jej wysiłku są widoczne gołym okiem. Pomimo przekroczenia półwiecznego wieku, pozostaje wierna swojemu stylowi, choć nie wszystkim podoba się to, co prezentuje. Ostatnio Elwira Mejk opublikowała zdjęcia z plaży w Turcji, na których zaprezentowała się w stroju kąpielowym. Widok 50-letniej gwiazdy w bikini wywołał kontrowersje i krytykę ze strony niektórych obserwatorów.

  Atak hejterów

  W lipcu Elwira Mejk postanowiła zmierzyć się z hejterami na swoim profilu społecznościowym. W długim wpisie odniosła się do negatywnych komentarzy, które stale spotykają ją w internecie. Artystka uważa się za jedną z najbardziej hejtowanych postaci w polskim przemyśle disco polo. W swoim poście przytoczyła przykłady obraźliwych epitetów, które na nią spływają, takich jak: "stara rura", "stare pudło", "stara pudernica, co myśli, że ma 20 lat", "jest tak stara, że powinna sobie już dół na cmentarzu kopać", "obrzydliwa stara raszpla" i wiele innych. Mejk zaznacza, że według hejterów kobieta w średnim wieku nie powinna pokazywać się publicznie, modnie ubierać, śpiewać, oddychać ani po prostu żyć. Mimo to gwiazda nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i podkreśla, że jest szczęśliwa i spełniona w swoim życiu.

  Reakcja Elwiry Mejk

  Niewzruszona krytyką, Elwira Mejk udzieliła wywiadu dla tabloidu "Super Express", w którym odniosła się do tematu hejtu w internecie. Piosenkarka zauważyła, że ci, którzy wydają negatywne komentarze za klawiaturą, nie mieliby odwagi powiedzieć tych samych słów bezpośrednio wobec niej. Według Elwiry, wirtualni bohaterowie czują się pewnie, ale w rzeczywistości nie odważyliby się spojrzeć jej w oczy i wypowiedzieć to, co piszą. Gwiazda podkreśliła, że żyje pełnią życia i nie zamierza zmieniać swojego podejścia. Życzyła także wszystkim, aby każdy czuł się komfortowo ze swoim ciałem i cieszył się życiem tak samo jak ona.

  Hejt w sieci - problem współczesnej społeczności

  Historia Elwiry Mejk to tylko jeden z licznych przypadków, gdzie osoby publiczne padają ofiarą hejtu w internecie. Negatywne komentarze, obraźliwe słowa i nienawiść w sieci stają się coraz większym problemem w społeczeństwie. Często hejterzy ukrywają się za anonimowością, co sprawia, że czują się bezkarni i nieodpowiedzialni za swoje słowa. Wielu ekspertów alarmuje, że hejt w sieci ma negatywny wpływ na zdrowie psychiczne ofiar, prowadząc do depresji, lęku i innych poważnych problemów emocjonalnych. Walka z hejtem wymaga wspólnych działań społecznych, edukacji i szeroko zakrojonych kampanii informacyjnych. Każdy użytkownik internetu powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji swoich słów i działań, dbając o szacunek i empatię w wirtualnym świecie.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-2.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-10.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-9.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-8.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-7.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-6.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-5.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-4.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-3.jpg
  Plik Elwira-Mejk---hot-zdjecia-1.jpg
  Reklama

  Mejk - Męska gra 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa Premiera na horyzoncie: Justyna Lubas z wyjątkową nowością!
  2. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
  3. Emila Klicka w skąpym czerwonym bikini! Zobacz gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo!
  4. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
  7. Utalentowana wokalistka disco polo Racisova dała czadu na Juwenaliach! Był ogień! Zobacz materiał!
  8. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie