Basta

BastaNajnowszy artykuł o Basta

Gorąca premiera disco polo! Basta pt. "Lepszy czas" to inspirujący kawałek

2023-04-03 13:37

Czy zespół Basta przygotował przebój, który przyniesie nadzieję w trudnych czasach? Odkryj tajemnicę "Lepszego czasu" i pozwól sobie na emocjonalną podróż z nową premierą disco polo na portalu disco-polo.info! Czytaj więcej

Zespół "Basta" to fascynujące połączenie energii, talentu i wyrazistości, które za sprawą niezwykłej liderki, Evy, roztacza przed słuchaczami wirujący świat emocji. Początki zespołu sięgają 2007 roku, kiedy to Eva, z charakterystycznym wokalem i niepowtarzalnym charyzmą, postanowiła rozpocząć swoją muzyczną podróż. Wywodząca się z formacji Viper, gdzie pełniła rolę tancerki i choreografki, oraz współpraca z Zbyszkiem Perkowskim z zespołu Focus, stworzyły piękne zaplecze dla kształtowania swojego artystycznego wyrazu.

Już na samym początku, Eva zaskoczyła słuchaczy swoim głosem w duetach z wokalistą Focusa, które przysporzyły im popularności. Od tamtej pory nie było już odwrotu, a zespół "Basta" rozpoczął niesamowitą karierę, zdobywając statuetkę "Debiut roku" na festiwalu muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie.

Skład zespołu ewoluował z biegiem czasu, tworząc solidny zespół złożony z Evy, Bogusia, Mariusza i Asi, którzy razem stworzyli harmonię dźwięków i emocji. Niepowtarzalne brzmienie i oryginalne teksty sprawiły, że album "I Basta" zdobył serca słuchaczy, a utwory takie jak "Speed", "Zatrzymać czas", "To nie tak", "Zakazana", "Niepokorna i szalona" stały się przebojami.

Nie tylko własne kompozycje stanowią o muzycznym bogactwie zespołu, ale również wspólne projekty artystów. Ostatnio "Basta" połączyła siły z legendarnym Marcinem Millerem z grupy Boys, dając życie wyjątkowemu duetowi w utworze "Malyna", który oczarował publiczność i stał się niezwykłą perełką w dyskografii obu artystów.

Zespół "Basta" to jak burzliwe emocje, które snują się między nutami ich muzyki, wprowadzając słuchaczy w wir uczuć i muzycznych uniesień. Liderka formacji, Eva, przenosi swoją siłę i ekspresję na scenę, prowadząc widzów przez labirynt dźwięków, którym nie sposób się oprzeć. Z pewnością "Basta" to zespół, który pozostawi niezapomniane wrażenia na każdym melomanie.

Skład zespołu:

Eva Basta

Artykuły o Basta (98)