2020-03-08T10:30:00+01:00 Romantyczna piosenka disco polo nowym hitem w sieci?! Basta – Zakochani (Nowość 2020) https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/basta-zakochani-nowosc-2020-podbija-rynek-disco-polo-1583497823.jpg

Romantyczna piosenka disco polo nowym hitem w sieci?! Basta – Zakochani (Nowość 2020)

Redakcja , 08 Marzec 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Romantyczna piosenka disco polo nowym hitem w sieci?! Basta – Zakochani (Nowość 2020)
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Mimo tego, że miłość często bywa złudna i bolesna, to paradoksalnie tylko ona może sprawić, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi

Reklama

Romantyczna propozycja dla zakochanych. Szalona formacja Basta postanowiła nagrać nowość i zatytułować ją „Zakochani”. Grupa podbije tym utworem serca fanów?

Zobacz również: Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Mimo tego, że miłość często bywa złudna i bolesna, to paradoksalnie tylko ona może sprawić, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Nieważne, czy trwa chwilę czy to ta prawdziwa na wieki.

Zespół Basta zdecydował się na nagranie bardzo uczuciowego utworu, który został zatytułowany „Zakochani”. Barwny i niezwykle pomysłowy teledysk, jaki został nakręcony na potrzeby nowości od formacji Basta, jest idealnym dopełnieniem, którego efekt końcowy wywołuje bardzo pozytywne emocje i sprawia, że słuchając słów wraz z przekazem, jaki niesie piosenka, człowiekowi robi się przyjemnie na sercu.

Warto podkreślić, że zespół Basta słynie z piosenek, które niosą ze sobą głębszy przekaz. Do tych najbardziej trafionych należą między innymi utwory, które zostały zatytułowane „Kocham ten stan”, „W niebie miejsca nie ma” i oczywiście „Już nie zatańczy dla mnie”. Nowy kawałek pod tytułem „Zakochani” na pewno wpasuje się w kanon wyznacznika polskiego disco polo.

Myślicie, że formacji Basta uda się dotrzeć na listę największych radiowych przebojów z kawałkiem pt. „Zakochani”?

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  2. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  3. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  4. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  5. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  6. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami