Reklama

Pragnienie Miłości

Pragnienie Miłości

Zespół jak i sama nazwa powstała z potrzeby Pragnienia znalezienia drugiej połówki dla Wojciecha, gdyż jest samotny oraz z obawy przed popadnięciem w kryzys wieku średniego przez Wacława. Wacław jako osoba która jest w związku małżeńskim od 14 lat oraz jako przyjaciel Wojciecha, obiecał sobie i przyjął za wyzwanie odnalezienia Miłości dla kolegi. Z połączenia takich skrajności musiało powstać coś takiego jak P.M Chłopy są sąsiadami oraz przyjaciółmi od dziecka, choć mają inne spojrzenie na życie , łączy ich miłość do muzyki z lat 90 oraz tożsame poczucie humoru. Formacja Pragnienie Miłości istnieje od 01 stycznia 2017 , pomysł zespołu oraz wspólnego występu w jednym z talent show powstał w głowie Wacława 31 grudnia 2016. Zespół ma na swoim koncie kilka koncertów oraz występów w programach Tv takich jak Disco Star, Mam Talent , Dżentelmeni i wieśniacy, Ja Cię kręcę i Gogglebox Chłopaki byli również jednymi z bohaterów serialu dokumentalnego „Apetyt na sławę” sezon 2 Wojciech próbował również swoich sił w Top Model, gdyż miał nadzieję że jego nienaganny styl i aparycja wywołają podziw u płci przeciwnej

Skład zespołu: Wojciech & Wacław
Reklama
Artykuły
Reklama
Reklama
Legalne MP3
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami

O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA