Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Naga prawda artysty disco polo! VIDEO w sieci!

2020-03-29T18:11:00+02:00 Szok! Naga prawda artysty disco polo! VIDEO w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/szok-artysta-disco-polo-spiewa-mam-malego-1585308194.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Odbiorcy muzyki disco polo zszokowani klikają, by sprawdzić jak jest naprawdę z tym „małym”

Reklama

Dwuznaczność w tekstach disco polo, to coraz bardziej popularna forma zdobycia popularności. Z tego sprytnego sposobu skorzystał zespół Pragnienie miłości, tworząc utwór o dwuznacznym tytule „Mam małego”!

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Produkcja swoim tytułem przyciąga jak magnes! Odbiorcy muzyki disco polo zszokowani klikają, by sprawdzić jak jest naprawdę z tym „małym”.

A prawda jest taka, ze bohaterem przeboju jest traktor! Tak, to właśnie o maszynie rolniczej śpiewa wokalista zespołu „Pragnienie miłości”. Ta naprawdę solidnie zbudowana gra słów w utworze zasługuje na brawa i słowa naszego uznania. Z resztą...pozytywna opinia nie płynie tylko z naszej redakcji.

Komentarze pod teledyskiem również są bardzo sprzyjające autorom. Profesjonalna kompozycja przypada do gustu wielu osobom i tak jak tytuł „magnesuje” odbiorcę, tak cały cały utwór przyciąga fanów zespołowi! My ogromnie gratulujemy i zachęcamy każdego do odsłuchania kontrowersyjnego hitu!

Swoją drogą skoro tytuł jest dwuznaczny, to ciekawe jak ma się sytuacja u wykonawcy w tym drugim znaczeniu...tego pewnie się nie dowiemy!

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!
  2. Magdalena Narożna ma sobowtóra? Gwiazda disco polo opublikowała niesamowite zdjęcie
  3. Uwielbiany zespół disco polo prezentuje gorącą premierę! Lont do tanecznej bomby, został odpalony!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.