Reklama


Reklama

Hymn rolnika w disco polo! Tę nowość trzeba usłyszeć!

2020-06-07T14:25:00+02:00 Hymn rolnika w disco polo! Tę nowość trzeba usłyszeć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/hymn-rolnika-w-disco-polo-te-nowosc-trzeba-uslyszec-1591045558.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Tekst piosenki jest przezabawny, a muzyka, która mu towarzyszy, doskonale wtapia się w taneczny styl naszego gatunku

Reklama

Artyści disco polo, swoimi produkcjami próbują trafić do serca jak największej liczby osób. Często tematyką utworu szuka się tzw. targetu, do którego chce się dotrzeć i który chce się do siebie przyciągnąć.

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Najczęściej pojawia się motyw imprezy, z którym mogą utożsamić się szaleni fani dobrej zabawy, lub wątek miłości, którą każdy przeżył choć raz i wiele odbiorców chciałoby odnaleźć własną historię w utworze muzycznym. „Uciekanie” w innym kierunku, to niemała odwaga, ale zdarzają się oczywiście próby podjęcia problematyki innej niż wyżej wymienione.

Zespół Pragnienie Miłości, opublikował ostatnio utwór pt. „Rolnik”, w którym dominuje fabuła rodem z wiejskich realiów, przedstawiona z humorystycznym pierwiastkiem. Tekst piosenki jest przezabawny, a muzyka, która mu towarzyszy, doskonale wtapia się w taneczny styl naszego gatunku.

Ciekawy jest również teledysk, który został stworzony w formie animowanej. Należy pochwalić pomysłowość zdolnej i ambitnej formacji.

Z niecierpliwością czekamy na rozwój medialny tej bardzo interesującej publikacji. Zapewne wywoła zachwyt wśród rolników i być może nawet stanie się umownym hymnem polskich farmerów.

Zobacz również: Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!
  2. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.