2021-10-08T16:43:00+02:00 Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?! https://disco-polo.info/uploads/news/nowosc-niezwyklego-duetu-disco-polo-podbija-siec-to-bedzie-nowy-hit-wszystkich-dyskotekpng.png

Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!

Redakcja , 08 Październik 2021  16:43

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przebojowa piosenka z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Artyści disco polo stworzyli utwór, z którym śmiało mogą podbijać wszystkie listy przebojów

Reklama

Premierowy utwór disco polo nie tylko posiada łatwo wpadający w ucho refren, ale także i niezwykle żywiołowy aranż, przy którym błyskawicznie ma się ochotę ruszać w tany!

Zobacz również: Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!

Fani disco polo uwielbiają duety! Ich oczom ukazała się właśnie kolejna nowość, którą nagrało dwóch popularnych artystów. Kroi się niezły przebój!

Reklama

Pragnienie Miłości to popularny zespół, który na scenie disco polo zadebiutował w w programie “Disco Star”. Specyficzne poczucie humoru artystów zaowocowało takimi przebojami jak: “Blondyna z Londyna”, “Lato”, czy “Kocham”.

Uwielbiany duet disco polo przygotował dla swoich sympatyków niezwykłą niespodziankę, którą jest najnowszy teledysk o tytule “Muzyka”! Zespół Pragnienie Miłości do udziału w produkcji zaprosił znanego wokalistę Greso. Znane powiedzenie, które mówi, że co dwie głowy, to nie jedna sprawdza się w tym przypadku idealnie!

Połączone siły obojga wykonawców disco polo sprawiły, że ich premierowy kawałek może zajść naprawdę wysoko. Utwór nie tylko posiada łatwo wpadający w ucho refren, ale także i niezwykle żywiołowy aranż, przy którym błyskawicznie ma się ochotę ruszać w tany. Zapowiada się nowy hit wszystkich polskich dyskotek!

Wielbiciele disco polo ciepło przyjęli nowość swoich idoli. W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Reklama

“Fajne brzmienie! Jestem pozytywnie zaskoczony”

“Super piosenka i teledysk”

“Extra nutka”

Przebojowa piosenka z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Artyści disco polo stworzyli utwór, z którym śmiało mogą podbijać wszystkie listy przebojów!

Zobacz również: Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Pragnienie Miłości & Greso - Muzyka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  2. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  3. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  4. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  5. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  6. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  7. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  8. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami