Reklama


Reklama

Michał Wiśniewski w utworze Zenka Martyniuka! Gwiazdor planuje podbić rynek disco polo?!

2020-05-16T18:53:00+02:00 Michał Wiśniewski w utworze Zenka Martyniuka! Gwiazdor planuje podbić rynek disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/michal-wisniewski-z-utworem-zenka-pt-pragnienie-milosci-1589394052.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/m_wisniewski1972
Reklama


Życie gwiazd

Michał Wiśniewski zaśpiewał przed szerszą publicznością wielki przebój od zespołu Akcent we własnej aranżacji

Reklama

Kto mógł przewidzieć, że wokalista muzyki popularnej odważy się konkurować z królem disco polo i zdecyduje się na zaśpiewanie wielkiego hitu od grupy Akcent, jakim jest utwór pod tytułem „Pragnienie miłości”.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Bezapelacyjnie Zenek Martyniuk dla wielu polskich wykonawców jest wzorem do naśladowania. Nie każdemu udaje się osiągnąć taki sukces, jak Zenkowi. Jego charakterystycznej barwy głosu, nie sposób jest wymazać z pamięci.

Jeśli ktokolwiek przynajmniej raz usłyszał dowolny kawałek od grupy Akcent, to już na wieczność będzie miał z tyłu głowy wokal Zenka. Ostatnio w sieci pojawiło się ciekawe nagranie.

Muzyk, Michał Wiśniewski zaśpiewał przed szerszą publicznością wielki przebój od zespołu Akcent we własnej aranżacji. Mowa o piosence zatytułowanej „Pragnienie miłości”. Ta pierwotnie romantyczna propozycja, została przedstawiona w zupełnie nowym świetle. Michał Wiśniewski, który nie szczędził skandali w swojej karierze muzycznej, zaśpiewał hit disco polo w wersji rockowej.

Trzeba przyznać, że wyszło bardzo ciekawie. Nie każdy ma w sobie tyle charyzmy i przede wszystkim odwagi, aby zdecydować się na taki aranż, wielkiego przeboju króla disco polo.

Jak wam się podoba interpretacja piosenki pt. „Pragnienie miłości” w wykonaniu Michała Wiśniewskiego?

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!
  2. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!
  3. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.