Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-10T21:06:00+02:00 Dzieje się! Zenon Martyniuk i Magda Narożna razem?! Internauci komentują! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/zenon-martyniuk-i-magda-narozna-razem-wielkie-wydarzenie-w-swiecie-disco-polo-1554917376.jpg
Reklama

Dzieje się! Zenon Martyniuk i Magda Narożna razem?! Internauci komentują!

Redakcja , 10 Kwiecień 2019  21:06
Dzieje się! Zenon Martyniuk i Magda Narożna razem?! Internauci komentują!
Źródło zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama

Charyzmatyczna wokalistka i król disco polo razem?!

Reklama

Zenon Martyniuk to król muzyki disco polo, natomiast Magda Narożna od jakiegoś czasu jest nazywana jej królową. Czy to oznacza, że król i królowa połączą siły i zaprezentują wspólną produkcję disco polo?! Takie marzenia mają fani Magdy i Zenka.

Zobacz również: Gwiazda disco polo ponownie kusi swoich fanów wyjątkową pozą!

Lider zespołu Akcent swoimi wielkimi przebojami oraz skromnym charakterem oczarował wielu fanów przez co jest obecnie najpopularniejszym wokalistą muzyki tanecznej. Również Magda Narożna ma swoją rzesze fanów, która nie tylko wspiera ją w sieci, ale również dopinguje podczas koncertów.

Połączenie tych dwóch osób z pewnością byłoby mieszanką wybuchową, która zapisałaby się w historii muzyki disco polo. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji na temat wspólnej produkcji. Jak wiadomo Magda Narożna i Zenon Martyniuk od dawna się przyjaźnią. Ponadto często widują się na koncertach co z pewnością stwarza okazję do rozmów o duecie. "Król i królowa" - komentują internauci! 

Kto z Was chciałby usłyszeć wspólnie wykonany utwór przez króla disco polo - Zenka Martyniuka oraz królową disco polo - Magdę Narożną?

Zobacz również: Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  2. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Najmłodszy wokalista disco polo znowu w ofensywie! Czy będzie to udana muzyczna ekspansja?
  4. Artystka disco polo w nieziemskiej kreacji własnego projektu! Fani popadli w zachwyt!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej