Reklama
Polecamy


Reklama

Dzieje się! Zenon Martyniuk i Magda Narożna razem?! Internauci komentują!

2019-04-10T21:06:00+02:00 Dzieje się! Zenon Martyniuk i Magda Narożna razem?! Internauci komentują! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/zenon-martyniuk-i-magda-narozna-razem-wielkie-wydarzenie-w-swiecie-disco-polo-1554917376.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Charyzmatyczna wokalistka i król disco polo razem?!

Reklama

Zenon Martyniuk to król muzyki disco polo, natomiast Magda Narożna od jakiegoś czasu jest nazywana jej królową. Czy to oznacza, że król i królowa połączą siły i zaprezentują wspólną produkcję disco polo?! Takie marzenia mają fani Magdy i Zenka.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Lider zespołu Akcent swoimi wielkimi przebojami oraz skromnym charakterem oczarował wielu fanów przez co jest obecnie najpopularniejszym wokalistą muzyki tanecznej. Również Magda Narożna ma swoją rzesze fanów, która nie tylko wspiera ją w sieci, ale również dopinguje podczas koncertów.

Połączenie tych dwóch osób z pewnością byłoby mieszanką wybuchową, która zapisałaby się w historii muzyki disco polo. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji na temat wspólnej produkcji. Jak wiadomo Magda Narożna i Zenon Martyniuk od dawna się przyjaźnią. Ponadto często widują się na koncertach co z pewnością stwarza okazję do rozmów o duecie. "Król i królowa" - komentują internauci! 

Kto z Was chciałby usłyszeć wspólnie wykonany utwór przez króla disco polo - Zenka Martyniuka oraz królową disco polo - Magdę Narożną?

Zobacz również: Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.