Reklama
Polecamy


Reklama

Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!

2020-08-05T11:30:00+02:00 Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/letnia-nowosc-disco-polo-juz-hula-w-sieci-wakacyjne-widoki-w-teledysku-spodobaja-sie-kazdemu-1596191889.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Słońce, zabawa i piękne kobiety - te obiekty głównie dominują kolejne kadry w klipie. Pomysłowa realizacja obrazowa, to tylko jedna z zalet

Reklama

W piosenkach disco polo, pojawiają się głównie pozytywne tematy. Czasem słuchacze otrzymują utwór o zranionej miłości, ale wtedy główny bohater ucieka w stronę beztroskiego imprezowania, więc i tak fabułę puentuje happy end.

Zobacz również: Magda Narożna już tak nie wygląda! Wokalistka disco polo wywołała tym burzę w sieci!

Jednym z podstawowych motywów w muzyce tanecznej, są gorące dziewczyny, słońce, plaża...w największym skrócie LATO. I to właśnie najcieplejsza pora roku, została wybrana na tytuł najnowszego kawałka formacji Pragnienie Miłości. Utwór pt. „Lato”, to przede wszystkim niezwykle humorystyczna produkcja.

Zanim w ogóle pojawia się treść muzyczna, widzimy odegraną scenkę, ze sprzedażą przez bohaterów gruntu, czyli tzw. „hektarów”, po czym z walizką pieniędzy, wyruszają w letnie wojaże. Słońce, zabawa i piękne kobiety - te obiekty głównie dominują kolejne kadry w klipie. Pomysłowa realizacja obrazowa, to tylko jedna z zalet propozycji od zespołu Pragnienie Miłości.

Drugą jest oczywiście świetna muzyka i genialnie napisany tekst. To po prostu trzeba zobaczyć i usłyszeć jednocześnie.

Zapraszamy!

Zobacz również: Magda Narożna już tak nie wygląda! Wokalistka disco polo wywołała tym burzę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.