Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-05T11:30:00+02:00 Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/letnia-nowosc-disco-polo-juz-hula-w-sieci-wakacyjne-widoki-w-teledysku-spodobaja-sie-kazdemu-1596191889.jpg
Reklama

Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!

Redakcja , 05 Sierpień 2020  11:30
Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Słońce, zabawa i piękne kobiety - te obiekty głównie dominują kolejne kadry w klipie. Pomysłowa realizacja obrazowa, to tylko jedna z zalet

Reklama

W piosenkach disco polo, pojawiają się głównie pozytywne tematy. Czasem słuchacze otrzymują utwór o zranionej miłości, ale wtedy główny bohater ucieka w stronę beztroskiego imprezowania, więc i tak fabułę puentuje happy end.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Jednym z podstawowych motywów w muzyce tanecznej, są gorące dziewczyny, słońce, plaża...w największym skrócie LATO. I to właśnie najcieplejsza pora roku, została wybrana na tytuł najnowszego kawałka formacji Pragnienie Miłości. Utwór pt. „Lato”, to przede wszystkim niezwykle humorystyczna produkcja.

Zanim w ogóle pojawia się treść muzyczna, widzimy odegraną scenkę, ze sprzedażą przez bohaterów gruntu, czyli tzw. „hektarów”, po czym z walizką pieniędzy, wyruszają w letnie wojaże. Słońce, zabawa i piękne kobiety - te obiekty głównie dominują kolejne kadry w klipie. Pomysłowa realizacja obrazowa, to tylko jedna z zalet propozycji od zespołu Pragnienie Miłości.

Drugą jest oczywiście świetna muzyka i genialnie napisany tekst. To po prostu trzeba zobaczyć i usłyszeć jednocześnie.

Zapraszamy!

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!
  2. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  3. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  4. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej