Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo na romantycznej kolacji! Tak świętowali rocznicę ślubu [FOTO]

2020-06-04T12:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo na romantycznej kolacji! Tak świętowali rocznicę ślubu [FOTO] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdy-disco-polo-na-romantycznej-kolacji-jest-powod-do-swietowania-1590430810.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/evamariuszbasta
Reklama


Życie gwiazd

Małżeństwo postanowiło celebrować wyjątkową datę na swoim romantycznie zaaranżowanym, prywatnym tarasie

Reklama

W świecie muzyki disco polo, istnieje wiele związków małżeńskich. Pary tworzą nie tylko liderzy grup. Kilka popularnych nazwisk, złączyło się ze swoimi tancerkami lub tancerzami.

Zobacz również: Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!

Miłość do muzyki potrafi łączyć na całe życie! Jedną z takich par jest Ewa Tokarzewska, w branży znana pod pseudonimem Eva Basta, wraz z mężem Mariuszem.

Połączył ich taniec, muzyka i silne uczucie! W tamtym roku Ewa i Mariusz wzięli ślub w pięknym, rycerskim klimacie. W tym roku na świat przyszedł ich synek Nataniel, na punkcie którego oboje rodzice zwariowali! Para na instagramowym profilu udostępniła relację z pierwszej rocznicy ślubu! Małżeństwo postanowiło celebrować wyjątkową datę na swoim romantycznie zaaranżowanym, prywatnym tarasie! Zakochani nie kryli ekscytacji.

Pierwszy raz od chwili narodzin Natanielka, mogli spędzić czas tylko we dwoje! Artyści, po uroczystej kolacji zjedli pyszny deser - tort ozdobiony specjalnymi rocznicowymi akcentami! Pod postem gwiazdy posypały się życzenia od internautów: „Wszystkiego najlepszego na dalsze lata”, „Życzę Wam kochani dużo szczęści i miłości”.

My oczywiście dołączamy się do tych pięknych życzeń!

Zobacz również: Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.