Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo szczerze o problemach zdrowotnych w ciąży! Pomogła modlitwa!

2020-06-22T15:30:00+02:00 Wokalistka disco polo szczerze o problemach zdrowotnych w ciąży! Pomogła modlitwa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ochrzcila-nataniela-1592228687.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/zespolBasta
Reklama


Życie gwiazd

U jezuitów modliliśmy się, by nasze dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Zostaliśmy wysłuchani – wyznaje w rozmowie z „Na żywo” Eva Basta

Reklama

Nie zamierzała czekać z tą uroczystością do końca epidemii. Maluszek przyjął sakrament chrztu. Bardzo chciała, by jedynak został ochrzczony w Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce. – Do bazyliki pojechałam razem z Mariuszem przed narodzinami syna.​

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

W czasie ciąży miałam problemy zdrowotne i baliśmy się o maluszka. U jezuitów modliliśmy się, by nasze dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Zostaliśmy wysłuchani – wyznaje w rozmowie z „Na żywo” Eva Basta i dodaje, że imię, jakie wybrali dla chłopczyka, także ma nieprzypadkowe znaczenie, bo Nataniel w języku hebrajskim oznacza „dar od Boga”.

Najpiękniejszy dzień jej życia

Okazuje się, że chrzest w okresie epidemii koronawirusa można zorganizować naprawdę szybko i to nawet, gdy nie będzie on miał miejsca w rodzimej parafii. – Chociaż mieszkam pod Białymstokiem, to w ciągu kilku dni od mojego telefonu do kancelarii parafialnej w Świętej Lipce miałam załatwione już wszystkie formalności i wyznaczoną mszę, na której mogliśmy ochrzcić syna – wyjaśnia gwiazda.

Z powodu obowiązujących obostrzeń, w czasie ceremonii Evie i Mariuszowi towarzyszyli jedynie rodzice chrzestni. – Zostali nimi moja najmłodsza siostra Marta i nasz przyjaciel Piotr Sierpiński – mówi Basta. Artystka zrezygnowała z zapraszania licznej rodziny. Zamiast fety był tylko skromny tort i rozmowa z jezuitami.

Nataniel przez całą mszę był wyjątkowo grzeczny i spokojny. Później uśmiechał się do zakonników. Ten dzień zapamiętam jako jeden z najpiękniejszych w moim życiu – podsumowuje piosenkarka.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  2. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  3. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.