Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo szczerze o problemach zdrowotnych w ciąży! Pomogła modlitwa!

2020-06-22T15:30:00+02:00 Wokalistka disco polo szczerze o problemach zdrowotnych w ciąży! Pomogła modlitwa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ochrzcila-nataniela-1592228687.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/zespolBasta
Reklama


Życie gwiazd

U jezuitów modliliśmy się, by nasze dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Zostaliśmy wysłuchani – wyznaje w rozmowie z „Na żywo” Eva Basta

Reklama

Nie zamierzała czekać z tą uroczystością do końca epidemii. Maluszek przyjął sakrament chrztu. Bardzo chciała, by jedynak został ochrzczony w Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce. – Do bazyliki pojechałam razem z Mariuszem przed narodzinami syna.​

Zobacz również: Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!

W czasie ciąży miałam problemy zdrowotne i baliśmy się o maluszka. U jezuitów modliliśmy się, by nasze dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Zostaliśmy wysłuchani – wyznaje w rozmowie z „Na żywo” Eva Basta i dodaje, że imię, jakie wybrali dla chłopczyka, także ma nieprzypadkowe znaczenie, bo Nataniel w języku hebrajskim oznacza „dar od Boga”.

Najpiękniejszy dzień jej życia

Okazuje się, że chrzest w okresie epidemii koronawirusa można zorganizować naprawdę szybko i to nawet, gdy nie będzie on miał miejsca w rodzimej parafii. – Chociaż mieszkam pod Białymstokiem, to w ciągu kilku dni od mojego telefonu do kancelarii parafialnej w Świętej Lipce miałam załatwione już wszystkie formalności i wyznaczoną mszę, na której mogliśmy ochrzcić syna – wyjaśnia gwiazda.

Z powodu obowiązujących obostrzeń, w czasie ceremonii Evie i Mariuszowi towarzyszyli jedynie rodzice chrzestni. – Zostali nimi moja najmłodsza siostra Marta i nasz przyjaciel Piotr Sierpiński – mówi Basta. Artystka zrezygnowała z zapraszania licznej rodziny. Zamiast fety był tylko skromny tort i rozmowa z jezuitami.

Nataniel przez całą mszę był wyjątkowo grzeczny i spokojny. Później uśmiechał się do zakonników. Ten dzień zapamiętam jako jeden z najpiękniejszych w moim życiu – podsumowuje piosenkarka.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!
  2. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  3. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.