Reklama
Polecamy


Reklama

LILI


Reklama

Reklama
Disco polo

Zespół LILI powstał w 2015 roku, gdy postanowili pójść do programu Disco Star. Doszli do finału i zajęli zaszczytne II miejsce, wykonując autorski utwór "Tak bardzo kocham Cię". Tuż po programie trójka zdolnych i energicznych ludzi postanowiła spokojnie przygotować materiał z którym wyruszą na podbój sceny muzycznej Disco Dance. Pierwszy teledysk ukazał się 14.01.2016 roku i od razu skradł serca klubów w całej Polsce. Kolejny utwór "Jeszcze więcej" tylko utwierdził pozycję LILI na rynku zdobywając MILION wyświetleń na YouTube w niecałe dwa miesiące. Zespół w tym momencie ma na swoim koncie 6 utworów wraz z teledyskami cieszącymi się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów LILI ale również przez stację POLO TV, która bardzo często gra utwory takie jak "Magiczne słowo", "Pożegnalny list", "Mega Jump" czy "Ja chce się bawić". Zespół nie zwalnia tempa i w 2016 roku występuje na żywo w festiwalu Polo Hit Festiwal w Lublinie w najgorętszych premierach 2016 roku z utworem "Pożegnalny list". Jak również w koncercie GWIAZD z piosenkami "Ja chce się bawić" oraz "Jeszcze więcej". LILI już na jesień szykuje nowość o nazwie "Do rana". Osiągnięcia zespołu LILI" - Finaliści III Edycji Disco Star - Finaliści Stage4YOU - Uczestnicy 8 edycji Must Be The Music Basia - Michał - Mateusz

Członkowie: Basia, Michał, Mateusz

Social Media:
Facebook
Instagram
Snapchat

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.