2023-06-27T15:50:00+02:00 Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Muzyczne hity od Dejwa i Lili, gwiazdy na scenie i darmowa zabawa! Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Przeżyj niezapomnianą noc pełną muzyki tanecznej i energetycznych występów Dejwa i Lili. Darmowa zabawa dla wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/wieczor-disco-polo-w-koscierzynie-muzyczne-hity-od-dejwa-i-lili-gwiazdy-na-scenie-i-darmowa-zabawajpg.jpg Disco-Polo.info

Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Muzyczne hity od Dejwa i Lili, gwiazdy na scenie i darmowa zabawa!


Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Przeżyj niezapomnianą noc pełną muzyki tanecznej i energetycznych występów Dejwa i Lili. Darmowa zabawa dla wszystkich!

Autor: Adam Begier, 27 Czerwiec 2023  15:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Muzyczne hity od Dejwa i Lili, gwiazdy na scenie i darmowa zabawa!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Joanna Narożna i jej nowa miłość! Żona Dawida Narożnego zaskakuje wyznaniem w mediach! Co dalej z jej związkiem?

  Wieczór Disco Polo w Kościerzynie: Muzyczne hity i dobra zabawa!

  Muzyczny sezon w Kościerzynie rozpocznie się niezwykłym wydarzeniem - Wieczorem Disco Polo, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca, w malowniczym Ogródku Jordanowskim. To niepowtarzalna okazja dla miłośników muzyki tanecznej, aby spędzić wieczór w rytmach największych przebojów.

  Dejw i Lili na scenie

  Na scenie Wieczoru Disco Polo zobaczymy dwie wyjątkowe gwiazdy - zespół Dejw oraz Lili. Dejw, znany i ceniony przez fanów gatunku, zaprezentuje swoje największe hity, takie jak "Co Ty w sobie masz", "Pozamiatane" czy "Oszalałem". Ich energetyczne i chwytliwe melodie nie pozwolą nikomu stać w miejscu!

  Lili, utalentowana wokalistka, również dostarczy niezapomnianych wrażeń swoim występem. Jej repertuar zawiera przeboje, takie jak "Jeśli pragniesz", "Kobieta zmienną jest" czy "Bogini w mini". Jej unikalny styl w połączeniu z niepowtarzalnym głosem zapewni publiczności prawdziwe emocje.

  Rozpoczęcie koncertu o godzinie 20:00

  Wieczór Disco Polo rozpocznie się o godzinie 20:00, dając wszystkim czas na przybycie i przygotowanie się do niesamowitej zabawy. Ogródek Jordanowski, z pięknym otoczeniem i wygodnym miejscem dla publiczności, stworzy idealne warunki do spędzenia wieczoru w rytmie ulubionej muzyki.

  Wstęp wolny

  Jedną z najlepszych rzeczy związanych z Wieczorem Disco Polo w Kościerzynie jest to, że wstęp jest całkowicie darmowy. To doskonała okazja, aby każdy mógł skorzystać z niezapomnianego koncertu i spędzić wieczór w miłej atmosferze, bez żadnych opłat.

  Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki tanecznej do udziału w Wieczorze Disco Polo w Ogródku Jordanowskim w Kościerzynie. Ta niepowtarzalna impreza gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia muzyczne. Nie przegap tej okazji - dołącz do nas!

  Galeria zdjęć:
  Plik Wieczor-Disco-Polo-w-Koscierzynie-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  2. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
  3. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  4. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  5. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  6. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
  7. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
  8. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie