2019-09-21T15:30:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2019 - lista wykonawców, transmisja tv oraz online, bilety! To będzie niezapomniana impreza! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/roztanczony-pge-narodowy-2019-lista-wykonawcow-transmisja-tv-oraz-online-bilety-1568838115.png Disco-Polo.info

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - lista wykonawców, transmisja tv oraz online, bilety!


Autor: Goliat, 21 Wrzesień 2019  15:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To będzie niezapomniana impreza!

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - lista wykonawców, transmisja tv oraz online, bilety!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. ”A Wieczorem” jakiego nie znasz! Raider prezentuje wakacyjną wersję hitu z rytmami reggae
  2. Mega premiera! Wyjątkowy duet! Łobuzy i Zenek Martyniuk razem w nowości ”Mandacik”!
  3. Nowy utwór Marcina Koteckiego ”O miła moja” już jest!
Reklama

Coraz bliżej do wielkiej imprezy z muzyką disco i pop! Już w najbliższą sobotę tj. 21 września na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Zenon Martyniuk, Marcin Miller, grupa Mig czy ikony muzyki pop. Wśród nich Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski czy Michał Wiśniewski. Poniżej pełna lista wykonawców! 

PRZECZYTAJ TAKŻE:
”Taniec przedszkolaka” od Maskotek i Wesołych Pluszaków to muzyczna bomba dla dzieci – zobacz, kto wystąpił w teledysku!

Po raz czwarty na Stadionie Narodowym odbędzie się największa muzyczna impreza w Polsce z muzyką disco i pop. Organizatorzy z myślą o przybyłych fanach jak i sympatykach wspomnianych brzmień zadbali o najmniejsze szczegóły. W tym roku na scenie usłyszymy wyłącznie polskich artystów. Wśród nich m.in. król muzyki disco Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z grupą Boys, Top Girls oraz formacja Mig. Kto jeszcze zagra na płycie PGE Narodowego? 

PODCZAS IMPREZY ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY WYSTĄPIĄ (Pełna lista wykonawców):

Akcent, Boys, Mig, Weekend, Bayer Full, After Party, Long & Junior, Borys LBD, Exaited, Dbomb, Łobbuzy, Jorrgus, Defis, Extazy, Top Girls, News, Camasutra, Luka Rosi, Miły Pan, Daj to głośniej, Dejw, Ronnie Ferrari

Tego dnia zagrają również gwiazdy muzyki popularnej. Na scenie pojawi się: Maryla Rodowicz, Golec Uorkiestra, Cleo, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Stachursky, Sławomir, Gromee, Brave,

ROZTAŃCZONY NARODOWY 2019 - NAJWIĘKSZA DYSKOTEKA W POLSCE

Ilość biletów na Roztańczony PGE Narodowy jest ograniczona, a ceny wahają się od 39 złotych wzwyż. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł zobaczyć występy stąd też koncert zostanie transmitowany w sobotę 21 września 2019 roku o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Imprezę można również oglądać za pomocą aplikacji WP Pilot w internecie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Tragiczny wypadek artysty disco polo. Auto zderzyło się czołowo z wojskowym pojazdem!

 

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Bracia z zespołu Drossel zaskakują nowością! ”Marzenia” bez klipu, ale z wielkim potencjałem
  2. Skolim nie zwalnia tempa! W lipcu aż 51 koncertów i 56 w sierpniu – zobacz, jak wygląda jego normalny miesiąc koncertowy!
  3. Skolim otwiera własną stację paliw?! Gwiazdor zaskakuje biznesowym ruchem
  4. Klaudia Zielińska zaskakuje fanów! Nowość „La Li Lej” już dostępna w sieci
  5. Nowa piosenka Jagody ”Dajesz mi ten stan” zaskakuje fanów disco polo! Przedpremierowy fragment już w sieci
  6. Zespół Defis kręci teledysk do ”Te piękne oczy” w sercu Podlasia! Takiego klimatu fani się nie spodziewali
  7. DanielBand US zaskakuje nowością! ”Brylanty” to mocna taneczna propozycja prosto z USA
  8. Papito w klimacie latino: „Miliony Gwiazd” – nowy letni hit disco polo pełen emocji
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły