After Party

After Party

Reklama

After Party to polski zespół muzyczny, którego wszechstronność i kreatywność nie zna granic. Ich niepowtarzalne brzmienie pochodzi z pogranicza wielu gatunków muzycznych, takich jak disco polo, folk, muzyka biesiadna, techno, muzyka klubowa i dance. Kiedy Patryk Pegza postanowił założyć grupę, mało kto spodziewał się, że ta energia i pasja przeniosą ich na szczyty popularności.

Członkowie zespołu After Party

Patryk Pegza, wokalista, aranżer, muzyk i producent muzyczny, nie tylko jest duszą zespołu, ale także kreatywnym geniuszem, który inspiruje wszystkich do nieustannego doskonalenia swoich umiejętności. Z drugiej strony, Mariusz Pawlak, znany jako "DJ Pawlo", przyczynia się do niezapomnianych doznań muzycznych, które podbijają serca fanów podczas występów na parkiecie.

Przełomowe teledyski zespołu After Party!

Nie ma wątpliwości, że After Party wyróżnia się także wśród innych artystów dzięki swoim teledyskom, które podbijają serca widzów. Ich kreatywność i wyjątkowy styl zaowocowały ogromnym sukcesem na platformie YouTube. Do lipca 2021 roku teledyski zespołu wyświetlono ponad 400 milionów razy, co stanowi niezwykłe osiągnięcie i potwierdzenie ich ogromnej popularności.

Niezapomniane single

After Party może pochwalić się bogatym dorobkiem muzycznym, który obejmuje wiele przełomowych singli. Ich piosenki zdobyły szereg prestiżowych wyróżnień, takich jak platynowe i złote płyty. Przeboje takie jak "Nie będę pracował będę imprezował", "Moja wyjątkowa" czy "Ona lubi pomarańcze" stały się hymnami zabawy na parkietach w całym kraju. Jednak grupa ciągle zaskakuje swoich fanów i trzyma ich w napięciu, wciąż prezentując nowe, równie uzależniające utwory.

Skład zespołu:

Patryk Pegza

Reklama

Artykuły o After Party (484)

Reklama

Reklama

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami