Long & Junior

Long & JuniorNajnowszy artykuł o Long & Junior

Wakacyjny Koncert Gwiazd Opole już jutro 29 lipca! To będzie epicka impreza disco polo! Zobaczcie kto wystąpi!

2023-07-28 10:30

Największe gwiazdy disco polo i popularni TikTokerzy na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd Opole 2023! Bilety, line-up, i transmisja online. Zobacz szczegóły! Czytaj więcej

Reklama

Wyrusz w muzyczną podróż połączoną z energetycznym disco polo i tanecznymi rytmami! Poznaj zespół Long & Junior, dynamiczną i charakterystyczną polską formację, która podbija serca słuchaczy od pierwszego dźwięku.

Zespół, tworzony przez utalentowanych artystów pochodzących z Górnego Śląska, Jarosława Grzesistę "Longa" i Michała Jelenia "Juniora", zadebiutował w 2000 roku hitem "J.A.Z.D.A.". Już od samego początku ich twórczości wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów Long & Junior jest zaraźliwe "Helenka", która dostarcza pozytywnej energii i zapada w pamięć od pierwszych taktów. Ale to tylko wierzchołek muzycznego góry, na którą wchodzą. Ich repertuar wypełniony jest hitem za hitem, wśród których nie można zapomnieć o "Tańczyć chcę", "Śpiewać uczę się", "Tańcz tańcz tańcz", "Kolorowa sukienka" oraz "Bądź moją królową". Te utwory nie tylko wypełniają parkiety i imprezy, ale również zdobywają serca milionów fanów w Internecie. Teledyski do "Tańcz tańcz tańcz" oraz "Kolorowa sukienka" biją rekordy popularności na YouTube, zgromadziły już kilkaset milionów wyświetleń.

Long & Junior to zespół, który nie tylko rozgrzewa serca swoją muzyką, ale także tworzy wyjątkową atmosferę na swoich koncertach. Ich energia i charyzma potrafią porwać tłumy, sprawiając, że każdy w rytm ich utworów chce tańczyć i śpiewać. Ich wspólna pasja do muzyki jest widoczna na scenie, a kontakt z publicznością sprawia, że każdy koncert to niezapomniane przeżycie.

Obecnie Long & Junior to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce. Ich unikalne połączenie disco polo z dance i tanecznymi brzmieniami przyciąga słuchaczy w różnym wieku, tworząc unikalny most między pokoleniami.

Skład zespołu:

Michał Jeleń, Jarosław Grzesista

Reklama

Reklama

Najnowsze Teledyski Long & Junior (1)