2019-06-12T18:42:00+02:00 Genialna premiera disco polo od After Party! Nowość to będzie wielki wesel?! Posłuchajcie jako pierwsi! Tego jeszcze nie było! Disco polo poszerzyło się o piosenkę, która ma szanse zostać przebojem numer jeden! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/genialna-premiera-disco-polo-od-after-party-nowosc-to-bedzie-wielki-wesel-posluchajcie-jako-pierwsi-1560357692.jpg Disco-Polo.info

Genialna premiera disco polo od After Party! Nowość to będzie wielki wesel?! Posłuchajcie jako pierwsi!


Autor: Goliat, 12 Czerwiec 2019  18:42
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Tego jeszcze nie było! Disco polo poszerzyło się o piosenkę, która ma szanse zostać przebojem numer jeden!

Genialna premiera disco polo od After Party! Nowość to będzie wielki wesel?! Posłuchajcie jako pierwsi!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. ”Najpiękniejsza dziewczyno” zespołu Boys ponownie porwała tłumy! To jeden z największych hitów disco polo
  2. Paula z Topky zabiera głos: Dlaczego disco polo wciąż nie ma szans na Opolu? Wskazała konkretne nazwiska
  3. Zespół Boys prezentuje „Weselne Przeboje” – idealna składanka piosenek na sezon ślubny 2025
Reklama

After Party jest zdecydowanie jednym z najlepszych zespołów w świecie disco polo, który wyróżnia się świeżym brzmieniem, niecodziennymi teledyskami i bardzo pomysłowymi przesłanianiami, jakie są ukryte w ich utworach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Fanka disco polo zaskoczona na scenie! Oświadczyny podczas koncertu zespołu Bayera poruszyły tłumy | VIDEO

Lider zespołu, Patryk Pegza jest skazany na sukces. Twórca takich hitów, jak „Ona lubi pomarańcze” czy też „Nie daj życiu się” najprawdopodobniej po raz kolejny stworzył kawałek, który w krótkim czasie ma szanse zaistnieć w największych stacjach radiowych i tym samym powalczyć o pierwsze miejsc na listach przebojów.

Teledysk do najnowszej piosenki, która nosi tytuł „Aby nam się dobrze żyło” pewnie większości odbiorców skojarzy się ze starą i jakże dobrą, polską komedią.

Za realizacje klipu odpowiada niezawodna ekipa z Faster Media. Klimatyczne stylizacje dodają uroku, a tekst śpiewany przez Pegzę sprawia, że bardziej chce się żyć.

Jak myślicie, czy piosenka pt. „Aby nam się dobrze żyło” do końca czerwca zapewni zespołowi After Party kolejne miliony na ich YouTube’owym koncie?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Woners rozgrzał Bełchatów do czerwoności!

Nowy hit disco polo od After Party oczaruje wszystkich?!

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Red Queen z nową wokalistką! Wiktoria debiutuje w piosence ”Poczuj Chill”! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Premiera: Extazy zaskakuje nowością! ”Przez nią” to taneczna petarda z teledyskiem jakiego jeszcze nie było
  3. Tłumy na koncercie WonerS w Gryfowie Śląskim! Artysta rozgrzał publiczność utworem ”Daj mi serce”
  4. Nowe nazwisko na scenie disco polo. Debiut Mauri, który wywołał niemałe poruszenie
  5. Skolim zaskakuje fanów! Automat z perfumami ”Temperatura” i ”Bebecita” stanął w Lublinie
  6. Dawid Narożny rozkręcił wesele! Niezapomniany koncert pełen wzruszeń i wspólnego śpiewania
  7. Nowość od BOYS – teledysk do ”Życie” zrobił fan i poruszył wszystkich! Zobacz wyjątkowe kulisy
  8. Zenek Martyniuk i Łobuzy razem? Słowa ze sceny wskazują na jubileuszowy duet marzeń!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły