Scena disco polo od lat przyciąga uwagę kolejnymi premierami i współpracami między artystami. Na rynku działają zarówno projekty z długim stażem, jak i nowsze nazwiska, które stopniowo budują swoją rozpoznawalność. Wśród wykonawców, którzy regularnie pojawiają się z nowym materiałem, jest zespół After Party, znany z utworów „Tylko ona jedyna”, „Bujaj się” czy „Ona lubi pomarańcze”. Z kolei Sylwia z projektu Mistic to wokalistka młodszego pokolenia sceny disco polo, która rozwija swój repertuar i pojawia się w kolejnych muzycznych produkcjach.
Artyści z obu projektów postawili tym razem na wspólne nagranie. To duet, który połączył dwa różne doświadczenia sceniczne – rozpoznawalny zespół z wieloma hitami oraz wokalistkę budującą swoją pozycję w gatunku.
After Party i Mistic połączyli siły w nowym duecie
W połowie marca pojawiła się informacja o wspólnym utworze przygotowanym przez After Party oraz Sylwię z zespołu Mistic. Artyści nagrali piosenkę zatytułowaną „Dobrze widziałeś co brałeś”. To właśnie ten duet jest najnowszą zapowiedzią ze strony obu projektów.
Premiera utworu została zaplanowana na koniec marca. Informacja o współpracy szybko zwróciła uwagę odbiorców disco polo, ponieważ połączenie znanego zespołu z wokalistką projektu Mistic nie było wcześniej zapowiadane.
After Party „Dobrze widziałeś co brałeś” z Sylwią z Mistic
Wspólny utwór „Dobrze widziałeś co brałeś” powstał jako duet After Party i Sylwii z Mistic. To jedna z najnowszych produkcji zapowiedzianych przez wykonawców w ostatnim czasie.
After Party funkcjonuje na scenie disco polo od 2012 roku, a liderem projektu jest Patryk Pegza. Zespół ma w dorobku wiele popularnych utworów, które regularnie pojawiają się w internecie i podczas koncertów.
Projekt Mistic, za którym stoi Sylwia Motylinska, należy do młodszej generacji wykonawców disco polo. Wokalistka rozwija swoją działalność muzyczną i przygotowuje kolejne nagrania, pojawiając się w nowych produkcjach gatunku.
Informacja o wspólnym nagraniu oznacza, że artyści zdecydowali się połączyć siły w jednej premierze. Utwór „Dobrze widziałeś co brałeś” ma trafić do słuchaczy pod koniec marca.
Na disco-polo.info będziemy informować o premierze „Dobrze widziałeś co brałeś” i szczegółach związanych z nowym duetem After Party i Mistic.