2017-11-15T10:49:00+01:00 Wielkie przeboje na początku... a teraz? Wywiad z zespołem Top One. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/wielkie-przeboje-na-poczatku-a-teraz-wywiad-z-zespolem-top-one-1510739564.jpg

Wielkie przeboje na początku... a teraz? Wywiad z zespołem Top One.

Redakcja , 15 Listopad 2017  10:49
Wielkie przeboje na początku... a teraz? Wywiad z zespołem Top One.
Źródło zdjęć: ipla.tv

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

„Ciao Italia” i „Biały miś” otworzyły im drzwi do kariery. Czy sukces nie zawrócił liderowi zespołu w głowie?

Reklama

W rodzinie Pawła Kucharskiego nie było muzycznych tradycji. Pamięta, jak w szkole podstawowej męczył się, gdy kazano mu nauczyć się melodii na flecie. Przełom nastąpił dopiero w szkole średniej. Savage, Modern Talking, Depeche Mode... te zespoły sprawiły, że obudziła się w nim pasja. – Odkładałem grosz do grosza, by kupić pierwszą gitarę elektryczną. Oczywiście używaną – wspomina muzyk.

Zobaczyli stos listów

W Technikum Mechanicznym w Pruszkowie poznał takich zapaleńców jak on, m.in. Darka Zwierzchowskiego, jednego z obecnych członków zespołu. Z nagranym demo pukali od drzwi do drzwi. Tak trafili do Bogdana Fabiańskiego z radiowej Trójki i „Ciao Italia” trafiło na antenę. – Któregoś dnia poprosił byśmy przyjechali. „Chodźcie, coś wam pokażę”. Zaprowadził nas do pokoju, w którym na środku leżał wielki stos listów. Na każdym było napisane: „Proszę puśćcie jeszcze raz »Ciao Italia«!” – opowiada lider grupy. Sukces w życiu zawodowym zbiegł się z prywatnym. – Dziewczyna prowadząca nasz fanklub zapoznała mnie ze swoją kuzynką Dorotą. Wystarczyło spojrzenie i wiedziałem, że znalazłem tę jedyną – mówi.

W 1991 r. urodził się ich syn Rafał, a rok później córka Monika. Dzięki bliskim, jak mówi, nie stracił głowy. Nawet w trudnych czasach, gdy po nagraniu utworu „Ole! Olek” dla Aleksandra Kwaśniewskiego wielu fanów odwróciło się od nich. – Moja rodzina to dla mnie najważniejsi recenzenci – przyznaje. I, jak dodaje, z zespołem pracuje nad nową płytą. – Gdyby nie piraci, dziś pławilibyśmy się w luksusie, a tak nie przestajemy grać – zdradza. – Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć hit na miarę pierwszej piosenki.

Materiał pochodzi z gazety "Na żywo".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!
  2. Dramat artysty! U wokalisty disco polo zdiagnozowano nowotwór! Są przerzuty do płuc!
  3. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  4. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'
  5. Fala hejtu na Magdę Narożną! Gwiazda disco polo zaszczepiła się przeciwko Covid-19!
  6. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami