Dance 2 Disco

Dance 2 DiscoNajnowszy artykuł o Dance 2 Disco

Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!

2024-04-19 19:50

Posłuchaj nowego remixu 'Królowa Jest Tylko Jedna' od Dance 2 Disco. Klubowa wersja hitu podbija parkiety - nie przegap Czytaj więcej

W krainie pulsujących rytmów i niepowtarzalnych brzmień narodził się Dance 2 Disco, projekt stworzony w 2016 roku przez dwóch muzycznych wizjonerów, którzy zrodzili się i wychowali w sercu Warszawy - Artura Lipińskiego i Marcina Mackiewicza. To nie tylko dwaj producenci muzyczni i utalentowani DJ-e, to prawdziwi twórcy muzycznych historii, którzy wcielili w życie wizję łączenia dziedzictwa disco-polo z nowoczesnymi trendami klubowymi.

Za ich kreatywnym stołem nagraniowym kryje się nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również świeża pasja do muzyki, która nadaje ich produkcjom wyjątkowy charakter. Dance 2 Disco nie ogranicza się do jednego gatunku - ich kompozycje to mozaika dźwięków disco, dance i klubowych, która ożywia każdą scenę, na którą trafia.

Przez lata owocnej działalności zdołali zgromadzić ponad 600 oficjalnych produkcji, remiksów i aranżacji, a ich portfolio to pełne spektrum emocji i stylów muzycznych. Przygoda z muzyką przewiodła ich od odświeżonych klasyków do autorskich kompozycji, które zarażają optymizmem i pozytywną energią.

Współpraca z czołowymi postaciami polskiej sceny dance stała się dla Dance 2 Disco normą. Ich dźwięki współgrały z wokalami takich artystów jak After Party, Akcent czy Stachursky, tworząc magiczną mieszankę, która poruszała tłumy na parkietach. Nie ograniczając się tylko do rodzimej sceny, sięgnęli również po współpracę z artystami zza granicy, z Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Ukrainy, udowadniając, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który łączy ludzi na całym świecie.

W czasach, gdy klubowe podłogi pozostały puste ze względu na pandemię, Dance 2 Disco nie poddali się. Zrodziła się seria transmisji na żywo na ich kanale YouTube, które stały się prawdziwą muzyczną ucieczką dla fanów. Sety, które emanują pozytywną energią i niepowtarzalnym klimatem, przekroczyły już 4 miliony wyświetleń, a to dopiero początek. Najpopularniejszy odcinek, który zabrał słuchaczy w podróż przez brzmienia i emocje, przekroczył barierę 1 000 000 wyświetleń, stając się świadectwem siły muzycznej pasji, która trwa pomimo przeciwności.

"Dance 2 Disco to nie tylko zespół, to muzyczne eliksiry wlewane w duszę imprezy. Ich brzmienia to radosny strzał energii, który rozpala każdego na parkiecie. To oni są gwarantem doskonałej zabawy!"

Skład zespołu:

Artur Lipiński, Marcin Mackiewicz

Artykuły o Dance 2 Disco (101)