Reklama
Polecamy


Reklama

Będzie nowość! Grupa Mejk zapowiedziała swój najnowszy teledysk!

2019-10-08T19:51:00+02:00 Będzie nowość! Grupa Mejk zapowiedziała swój najnowszy teledysk! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/bedzie-nowosc-grupa-mejk-zapowiedziala-swoj-najnowszy-teledysk-1570485898.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak myślicie, czy ta premiera „Halo halo kochanie” okaże się być przebojem?

Reklama

Mejk lubi zaskakiwać. Czyżby szykował się hit od uwielbianego małżeństwa w branży disco polo? Przyjęło się, że branża disco polo jest jedną wielką rodziną.

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Ponadto w tym świecie można zauważyć tendencje do tego, że zespoły tworzą autentyczni członkowie rodzin. Nieważne brat, siostra, mąż, żona, czy też babcia, wnuczek lub wuja.

Tutaj liczy się pasja i miłość do muzyki, która jest lekiem na całe zło. Doskonałym przykładem jest uwielbiane małżeństwo z grupy Mejk, Elwira i Mariusz. Artyści rozkochali w sobie tysiące Polaków.

W branży disco polo są doskonale znani między innymi z takich piosenek, jak „To chyba cud” , „Bo to miłość” czy też „O Mamma Mia” , „Dotknij mnie” , a także „Dzisiaj Cię ukradnę”.

Niedawno zespół Mejk zapowiedział swój najnowszy teledysk do utworu, który został zatytułowany „Halo halo kochanie”. Premiera została zaplanowana na 18 października na kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk w serwisie YouTube.

Biorąc pod uwagę dotychczasową twórczość formacji Mejk, to nowość zapowiada się bardzo obiecująco. Zespół za każdym razem stawia poprzeczkę bardzo wysoko.

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Zarówno innym wykonawcom muzyki disco polo, ale również sobie. Jak myślicie, czy ta premiera „Halo halo kochanie” okaże się być przebojem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.