2019-10-08T19:51:00+02:00 Będzie nowość! Grupa Mejk zapowiedziała swój najnowszy teledysk! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/bedzie-nowosc-grupa-mejk-zapowiedziala-swoj-najnowszy-teledysk-1570485898.jpg

Będzie nowość! Grupa Mejk zapowiedziała swój najnowszy teledysk!

Redakcja , 08 Październik 2019  19:51
Będzie nowość! Grupa Mejk zapowiedziała swój najnowszy teledysk!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jak myślicie, czy ta premiera „Halo halo kochanie” okaże się być przebojem?

Reklama

Mejk lubi zaskakiwać. Czyżby szykował się hit od uwielbianego małżeństwa w branży disco polo? Przyjęło się, że branża disco polo jest jedną wielką rodziną.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'

Ponadto w tym świecie można zauważyć tendencje do tego, że zespoły tworzą autentyczni członkowie rodzin. Nieważne brat, siostra, mąż, żona, czy też babcia, wnuczek lub wuja.

Tutaj liczy się pasja i miłość do muzyki, która jest lekiem na całe zło. Doskonałym przykładem jest uwielbiane małżeństwo z grupy Mejk, Elwira i Mariusz. Artyści rozkochali w sobie tysiące Polaków.

W branży disco polo są doskonale znani między innymi z takich piosenek, jak „To chyba cud” , „Bo to miłość” czy też „O Mamma Mia” , „Dotknij mnie” , a także „Dzisiaj Cię ukradnę”.

Niedawno zespół Mejk zapowiedział swój najnowszy teledysk do utworu, który został zatytułowany „Halo halo kochanie”. Premiera została zaplanowana na 18 października na kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk w serwisie YouTube.

Biorąc pod uwagę dotychczasową twórczość formacji Mejk, to nowość zapowiada się bardzo obiecująco. Zespół za każdym razem stawia poprzeczkę bardzo wysoko.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'

Zarówno innym wykonawcom muzyki disco polo, ale również sobie. Jak myślicie, czy ta premiera „Halo halo kochanie” okaże się być przebojem?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  2. Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'
  3. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!
  4. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  5. Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności!
  6. Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami