2020-01-22T18:42:00+01:00 To już pewne! Choć wygląda jak nastolatka zostanie babcią! Gwiazda disco polo nie kryje wzruszenia! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/niecodzienny-prezent-dla-elwiry-mejk-1579709223.jpg

To już pewne! Choć wygląda jak nastolatka zostanie babcią! Gwiazda disco polo nie kryje wzruszenia!

Redakcja , 22 Styczeń 2020  18:42

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
To już pewne! Choć wygląda jak nastolatka zostanie babcią! Gwiazda disco polo nie kryje wzruszenia!
Źródło zdjęć: bartosz_kusmierski_photography
Reklama

Internauci w szoku! Uwielbiana wokalistka disco polo, która dla wielu fanów jest ikoną stylu zostanie babcią! Gwiazda nie kryje wzruszenia

Reklama

Nikt nie przypuszczał, że Elwirę Mejk spotka coś takiego właśnie w Dzień Babci. Uwielbiana wokalistka disco polo otrzymała od swojego syna wspaniały prezent! Gwiazda nie kryła zachwytu! 

Zobacz również: Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!

Gdyby ktoś zrobił teraz ranking pośród wykonawców ze świata disco polo na najszczęśliwszą osobę, to z pewnością wygrałaby Elwira Mejk.

Wokalistkę disco polo wczoraj spotkała ogromna niespodzianka, której bez wątpienia nie była w stanie przewidzieć. Artystka, która jest znana między innymi z takich przebojów, jak „To chyba cud” , „Bo to miłość” czy też „Tańczę z nim do rana” otrzymała prezent na Dzień Babci! 

- Przychodzi taki moment w życiu, że zdajesz sobie sprawę z tego, że twoje dzieci są już duże  Dziś synek Szymon Łabudziński z narzeczoną Karolina Puchacz taki prezent przynieśli Mariusz Mejk Brodzik.

Uwielbiana wokalistka disco polo tym samy poinformowała w końcu oficjalnie wszystkich o tym, że jej syn wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka. Elwira Mejk zostanie babcią! My oczywiście w imieniu całej redakcji składamy najszczersze gratulacje i życzymy dużo zdrowia dla przyszłych rodziców. Być może Elwira Mejk zdecyduje się nagrać piosenkę dla swojej przyszłej wnuczki Neli?

Co wy na to? Imiennych utworów w repertuarze Mejk jeszcze nie ma.

Zobacz również: Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  3. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  5. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  6. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami