Reklama
Polecamy


Reklama

Jej odważny strój robi wrażenie! Wokalistka disco polo wypływa na głębokie wody!

2020-06-25T07:45:00+02:00 Jej odważny strój robi wrażenie! Wokalistka disco polo wypływa na głębokie wody! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-wyplywa-na-glebokie-wody-w-bardzo-odwaznym-stroju-1592516152.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Na instagramie Elwiry Mejk, zobaczyć możemy przepiękne ciało artystki podczas wyjątkowo niestandardowej formy odpoczynku

Reklama

Gwiazdy disco polo korzystają z pięknej, letniej pogody! Na portalach społecznościowych pełno jest fotografii z weekendowych wypadów. Możemy podziwiać wokalistki, opalające swoje idealne, zmysłowe ciała i wokalistów, którzy oddają się ulubionym pasjom.

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Ciepły klimat sprzyja bardzo odważnym i kuszącym strojom wkładanym przez reprezentantki polskiej muzyki tanecznej. Na instagramie Elwiry Mejk, zobaczyć możemy przepiękne ciało artystki podczas wyjątkowo niestandardowej formy odpoczynku. Artystka, otoczona niebieską taflą mazurskiej wody, żegluje!

Te piękne obrazki, które możemy podziwiać na jej relacjach, przenoszą nas do magicznej krainy jezior i lasów, na przepiękne tereny Warmii i Mazur! Podczas tak intensywnego odpoczynku nie ma czasu co prawda na kreowanie nowych myśli twórczych, ale kto wie czy zespół Mejk nie powróci z wyprawy z całkiem nową mazurską propozycją dla swoich fanów.

Jedno jest pewne, idolka czerpie ogromną frajdę z pobytu na łódce i widać, że ten czas dostarcza jej ogromnej dawki relaksu.

A Wy, gdzie najczęściej ładujecie baterie?

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.