Reklama
Polecamy


Reklama

Synowie wokalistki disco polo służą ojczyźnie! Filip jest żołnierzem, Szymon zawodowym strażakiem!

2018-05-29T21:03:00+02:00 Synowie wokalistki disco polo służą ojczyźnie! Filip jest żołnierzem, Szymon zawodowym strażakiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/synowie-wokalistki-disco-polo-sluza-ojczyznie-filip-jest-zolnierzem-szymon-zawodowym-strazakiem-1527596151.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Elwira Mejk
Reklama


Ogólna

"jeden, i drugi to moja duma, bo służą ojczyźnie" - przyznała gwiazda disco polo, Elwira Mejk

Reklama

Gdy moje dzieci były młodsze, prosiły, by o nich nie mówić. Uszanowałam to. Teraz „szlaban” jest nieco mniejszy – przyznała na łamach "Na żywo" wokalistka formacji Mejk, której synowie postanowili oddać się ojczyźnie. 

Zobacz również: Mejk i Fisher z cudownym sukcesem! Nagroda za wspólny utwór stała się faktem!

Młodszy syn Elwiry Mejk jest żołnierzem i obecnie - jak wspomniała artystka w najnowszym wydaniu wspomnianego tygodnika - oczekuje na przydział wojskowy. Starszy syn jest bowiem zawodowym strażakiem i awansował już na Starszego Sekcyjnego Państwowej Straży Pożarnej, o czym gwiazda poinformowała już na początku maja,  na profilu społecznościowym 

Od dziś Starszy Sekcyjny Państwowej Straży Pożarnej. Synek - malutki Szymonek. „Kiedy Ty urosłeś? „ - pytam, a on „...wczoraj ” 
Dumna 

Oprócz tego Filip i Szymon są ratownikami WOPR "jeden, i drugi to moja duma, bo służą ojczyźnie" - dodała w "Na żywo" gwiazda disco polo, Elwira Mejk. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  3. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.