Mejk

MejkNajnowszy artykuł o Mejk

Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!

2024-02-28 15:21

Festiwal Disco Ostróda 2024 to wydarzenie roku! Największe gwiazdy disco polo, niesamowita atmosfera i taneczne hity pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Czytaj więcej

Reklama

Zespół współtworzony przez jedno z najsympatyczniejszych małżeństw w świecie muzyki disco polo & dance. Ona — Elwira — elegancka, taktowna, a zarazem ujmująca i nieokiełznana, On — Mariusz — dowcipny, porywający i błyskotliwy. Razem tworzą zespół MEJK, który już od ponad 15 lat sukcesywnie pnie się po szczeblach popularności. Twórcy kultowych hitów Leże w hamaku, Dla Ciebie, Tak nie musiało być, Sweet, Dotknij mnie, Męska Gra, Janek, Z apetytem, Graj dla mnie oraz najnowszego przeboju Tańczę z nim do rana. Znani i lubiani, przez wielu kochani. Na tle innych zespołów wyróżniają się niezwykłą charyzmą. Ich każdy występ to niezapomniane widowisko, w które zaangażowana jest również publiczność, z którą zespół podczas całego występu ma wyjątkowy kontakt.

Grają w klubach oraz na imprezach plenerowych w towarzystwie profesjonalnych tancerzy, którzy zachwycają swym kunsztem tanecznym tworząc wspólnie z Elwirą i Mariuszem fantastyczne i niezapomniane show. Zespół Mejk dba o to, by ich twórczość wprowadzała na rynek muzyki coś świeżego, ciekawego nierzadko bajecznego, a zarazem klasycznego, zatem nieodzownym elementem ich każdego koncertu są również precyzyjnie dobrane gadżety, wykorzystane w czasie występu. Mejk znany jest fanom z programu Kuchnia Polowa, w którym wokalistka — Elwira — jest prowadzącą oraz ze szklanego ekranu m.in. na antenie stacji telewizyjnej Polo Tv, Polsat, Tvn, Tv.disco TVR, Tele5 oraz 4Fun Tv. Festiwale, gale, koncerty klubowe, plenerowe, charytatywne. Zespół Mejk stawia przede wszystkim na jakość, która zadowoli niejednego konesera dobrego disco oraz fantastycznej i żywiołowej zabawy.

Skład zespołu:

Elwira Mejk, Mariusz Brodzik

Reklama

Artykuły o Mejk (451)

Reklama

Reklama