Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna bierze ślub?! Zaskakująca odpowiedź gwiazdy disco polo! Można gratulować?

2020-03-14T20:36:00+01:00 Magda Narożna bierze ślub?! Zaskakująca odpowiedź gwiazdy disco polo! Można gratulować? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/magda-narozna-bierze-slub-zaskakujaca-deklaracja-gwiazdy-disco-polo-1584116657.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

To z pewnością będzie wielkie wydarzenie w świecie disco polo! Magda Narożna jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju

Reklama

Magda Narożna to wokalistka disco polo, która wywołuje ogromne emocje w świecie muzyki tanecznej. Popularna artystka disco polo ponownie będzie na ustach wszystkich z powodu ślubu?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!

Wokalistka Pięknych i Młodych jest jurorką nowego programu Disco Band - Weselne Show, w którym będzie oceniać zespoły związane z branżą ślubną. 

W zajawce programu Sławomir Świerzyński z niedowierzaniem stwierdza, że nie wiedział, że Magda Narożna wychodzi za mąż. To zdziwienie jest związane z publikacją przez jedną z gazet zdjęć na których widać artystkę disco polo i jej nowego partnerka w salonie sukni ślubnych.

Magda Narożna jednoznacznie nie odpowiedziała cesarzowi disco polo na pytanie o ślub. "Ja nie mówię ani tak, ani nie". Czyżby faktycznie wokalistka Pięknych i Młodych szykowała się do ślubu?

To z pewnością będzie wielkie wydarzenie w świecie disco polo. Nie wykluczone, że w kolejnych odcinkach Disco Band - Weselne Show dowiemy się co planuje Magda.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!

Jak myślicie Narożna zdecyduje się na taki krok? Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.