Magdalena Narożna

Magdalena NarożnaNajnowszy artykuł o Magdalena Narożna

Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters

2024-05-20 19:21

Poznaj najnowsze hity disco polo z 20 maja 2024 roku! Sprawdź, które piosenki wzbudziły największe emocje i zaskoczyły fanów. Czytaj więcej

Reklama

Zespół "Piękni i Młodzi Magdalena Narożna" to dynamiczne muzyczne trio, które swą wyjątkową drogę artystyczną rozpoczęło jako "Technology" już w 2010 roku. Pierwotnie założony przez utalentowanych Magdalenę Wolińską i Dawida Narożnego, zespół zaczynał swoją podróż od występów na weselach, stopniowo odkrywając w sobie pasję i talent do tworzenia oryginalnych dźwiękowych opowieści.

W 2012 roku dołączył do nich Daniel Wilczewski, co nie tylko przyniosło nowe brzmienie, ale także inspirację do zmiany nazwy na "Piękni i Młodzi". Ich muzyka to prawdziwa mieszanka stylów, w której płynnie splatają się rytmy disco polo, dance euro disco i inne fascynujące gatunki. W krótkim czasie stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej.

Pierwsze kroki na szerszej scenie zapoczątkował ich przełomowy utwór "Niewiara", który stał się prawdziwym hitem. Teledysk do tego utworu zdobył miliony wyświetleń na platformie YouTube, zdobywając nagrodę za hit roku w 2013 w plebiscycie Disco Polo Party i TV.Disco. Sukces ten zwiastował jeszcze większe rzeczy dla tego zespołu.

"Kocham się w tobie" to kolejny z ich oszałamiających hitów, który przykuł uwagę internautów i zdobył dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube. Mimo że niektórzy dostrzegli pewne podobieństwo do innej piosenki, to "Piękni i Młodzi" udowodnili, że potrafią tworzyć własny, niepowtarzalny styl.

Nie tylko jako twórcy, ale również jako uczestnicy programów rozrywkowych, zespół zdobył popularność. Występy w "Must Be the Music. Tylko muzyka" oraz obecność Magdaleny Narożnej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przyczyniły się do ich rozpoznawalności.

Ich droga bywała nie tylko melodyczna, ale także pełna niespodziewanych zwrotów. Rozpad małżeństwa Magdaleny i Dawida w 2019 roku oraz skandaliczne wykluczenie Dawida Narożnego z zespołu w 2020 roku odcisnęły piętno na historii grupy. Jednakże "Piękni i Młodzi" udowodnili swoją wytrwałość i determinację, tworząc dalej piękne dźwięki dla swoich fanów.

To zespół, który nie tylko dostarcza słuchaczom energetycznych utworów do tańca, ale także opowiada swoją własną historię przez muzykę. Ich artystyczna podróż, zaczynająca się od skromnych występów weselnych, przekształciła się w pasjonującą opowieść o twórczym rozwoju i artystycznej ekspresji.

Skład zespołu:

Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski, Daniel Biczak

Reklama
Artykuły o Magdalena Narożna (446)