2019-08-25T21:15:00+02:00 Piękni i Młodzi mają nową wokalistkę?! Nieoczekiwana zmiana miejsc z zespołem Daj to Głośniej?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/piekni-i-mlodzi-maja-nowa-wokalistke-nieoczekiwana-zmiana-miejsc-z-zespolem-daj-to-glosniej-1566744024.jpg

Piękni i Młodzi mają nową wokalistkę?! Nieoczekiwana zmiana miejsc z zespołem Daj to Głośniej?!

Redakcja , 25 Sierpień 2019  21:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Piękni i Młodzi mają nową wokalistkę?! Nieoczekiwana zmiana miejsc z zespołem Daj to Głośniej?!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej
Reklama

W sieci zawrzało! Zmienił się skład popularnych zespołów disco polo?

Reklama

Zmienił się skład jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo Piękni i Młodzi? Emilia z zespołu Daj To Głośniej nową wokalistką twórców hitu Niewiara? A może to Magda Narożna zasili skład grupy znanej z przeboju "Mama Ostrzegała"? Jedno jest pewne! W sieci zawrzało. Wszystko przez publikację zdjęcia z intrygującym opisem, które w bardzo szybkim tempie obiegło świat disco polo.

Zobacz również: Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

ZMIENIŁ SIĘ SKŁAD POPULARNYCH ZESPOŁÓW DISCO POLO?

Piękni i Młodzi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w świecie disco polo. Ich kariera nabrała niezwykłego tempa zaraz po publikacji pierwszych utworów. Istotny w ich karierze był również występ w programie Must Be The Music, który wylansował na rynku muzycznym wiele gwiazd. W ostatnim czasie swoje podboje rozpoczęła również grupa Daj to Głośniej z przebojem "Mama Ostrzegała". W niespełna trzy miesiące od premiery teledysk do wspomnianej piosenki przekroczył już 37 mln i zagwarantował grupie wiele koncertów. Na jednym z nich spotkali się wspólnie z zespołem Piękni i Młodzi. Krótko po tym do sieci trafił poniższy wpis ze zdjęciem!

"CO SĄDZICIE O TAKIEJ ZAMIANIE?"

Na oficjalnym fanpage'u grupy Daj to Głośniej pojawiło się wspólne zdjęcie z formacją Piękni i Młodzi. Uwagę przykuwa opis i fakt, że Magda Narożna stanęła koło chłopaków z Daj to Głośniej, a Emilka z Pięknymi i Młodymi. Co sądzicie o takiej zamianie? - pyta zespół Daj to głośniej. Czyżby formacje myślały o transferze?

Zobacz również: Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

PIĘKNI I MŁODZI ORAZ DAJ TO GŁOŚNIEJ ZAŚPIEWAJĄ W DUECIE? 

Oczywiście żadnej zamiany miejsc nie będzie. Członkowie zespołów korzystając ze spotkania postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie. Opis miał jedynie przykuć uwagę i co jak się okazało, wzbudził w fanach pewien pomysł. Internauci zasugerowali, aby obie grupy nawiązały współpracę i nagrały wspólny utwór.

Myślicie że duet zespołów Piękni i Młodzi oraz Daj To Głośniej zaowocowałby wielkim przebojem?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  2. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  3. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  4. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  5. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  6. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami