Reklama
Polecamy


Reklama

M-POWER


Reklama

Reklama
Disco polo

Formacja M-POWER to nowy projekt na scenie muzycznej. Tworzy ją Dwóch Frontmenów i DJ Kamil , pełni pasji do muzyki. Każdy z nich (mimo to, że Formacja powstała w 2016 roku) już wcześniej miał do czynienia ze sceną oraz muzyką. Marcin Lichocki inaczej Dj Koksu przez wiele lat występował ze znanymi zespołami nurtu disco takimi jak np. After Party, ma w tej branży duże doświadczenie koncertując w całej Polsce, USA jak i wielu innych krajach . Mateusz Pawłowski syn Katarzyny Pawłowskiej znanej autorki tekstów disco polo m.in do hitu ANDRE "Ale Ale Aleksandra". Mateusz jest młodym człowiekiem, który na scenie czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Kocha każdą muzykę i ma dobry kontakt z publicznością, oprócz nurtu disco polo śpiewał poezję i muzykę klasyczną. Formacja pomimo swojego krótkiego stażu na rynku muzycznym ma na koncie trzy teledyski do piosenek "Stało sie" Singiel został nagrodzony < Platynową Płytą > oraz "Karuzela Zdarzeń", i ,, Imprezowy Zawrót Głowy’’ jak i utwory w wersji Audio „Tyle mam Dla Ciebie’’ czy też „A ja idę dalej’’ . Które krążą w sieci i na kanałach Tv.

Członkowie: Lichocki Marcin Pawłowski Mateusz i Dj Kamil

Social Media:
Facebook
Instagram

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.