2020-12-19T18:00:00+01:00 Ostra jazda w disco polo. Zrobiło się naprawdę gorąco! https://disco-polo.info/uploads/news/ostra-jazda-w-disco-polo-zrobilo-sie-naprawde-goracojpg.jpg
Reklama

Ostra jazda w disco polo. Zrobiło się naprawdę gorąco!

Redakcja , 19 Grudzień 2020  18:00
Ostra jazda w disco polo. Zrobiło się naprawdę gorąco!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Trend, o którym mowa to rozwojowe zjawisko. Półnagie panie i klubowy rytm, ciągle ewoluują, a fani dzięki temu otrzymują coraz bardziej odważne produkcje


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Kolejne hity disco polo trafiają do internetu, by podbić serca fanów. Produkcje o tanecznej charakterystyce, okraszone erotycznym obrazem, to dla odbiorców kompilacja idealna. Niejedna taka propozycja, wyniosła artystę z branży na wyżyny popularności. 

Zobacz również: Taneczna produkcja zespołu Love Story hitem tegorocznego karnawału?! Fani disco polo nie maja wątpliwości!

Trend, o którym mowa to rozwojowe zjawisko. Półnagie panie i klubowy rytm, ciągle ewoluują, a fani dzięki temu otrzymują coraz bardziej odważne produkcje. 

Do gry o pełną muzyczną pulę wkracza duet, który tworzą dwaj doskonale wszystkim znani artyści. Luckas Deejay & M-Power - to dzięki połączeniu sił tej dwójki, świat disco polo otrzymał utwór pt. „Ostra jazda”. Po odsłuchaniu śmiało można powiedzieć: całe szczęście, że wykonawcy na siebie trafili.

Piosenka jest doskonałą brzmieniową i obrazową realizacją. Mocne dźwięki i piekielnie zmysłowy klip, to dla słuchaczy i oglądających wyjątkowa przyjemność. To, co w teledysku wyprawiają modelki, przekracza najśmielsze wyobrażenia odbiorców. Erotyczne wręcz pozy i skąpe stroje sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od ekranu, a szczęka nie wraca na swoje miejsce długo po zakończeniu odtwarzania. Tak upojnie w disco polo dawno nie było. 

Zobaczcie koniecznie i napiszcie czy Wy też tak uważacie!

Zobacz również: Tłumy porwane przez gwiazdora disco polo! Cała sala zaśpiewała wielki hit! DiscoBoys najlepszym zespołem 2022? | VIDEO

Reklama

Luckas Deejay & M-Power - Ostra jazda

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Luckas Deejay & M-Power - Ostra jazda
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA
  2. Patryk Pegza z After Party chwali się pełnym terminarzem koncertów i nową produkcją!
  3. Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO
  4. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  5. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!
  7. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  8. Znany gwiazdor disco polo zaprezentował nową wersję swojego wielkiego hitu! Gorący remix podbije klubowe parkiety?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami