Reklama


Reklama

Fani disco polo są zrozpaczeni! Wybitny artysta disco polo rezygnuje z kariery?!

2019-07-09T07:00:00+02:00 Fani disco polo są zrozpaczeni! Wybitny artysta disco polo rezygnuje z kariery?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/fani-disco-polo-sa-zrozpaczeni-wybitny-artysta-disco-polo-rezygnuje-z-kariery-1562626983.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: AnMa Studio Reklama
Reklama


Ogólna

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Reklama

Wokalista uwielbianego zespołu disco polo zapowiedział swoje odejście wraz z nadchodzącym końcem roku. Smutek fanów jest niewyobrażalny.

Jednakże wszystko wskazuje na to, że młoda gwiazda nie zamierza zmieniać zdania i ostatecznie zostawi kolegów z zespołu M-Power.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Fani zespołu są w szoku i nie dowierzają, że to ostatnie miesiące formacji M-Power w tym składzie. Młody wokalista, Mateusz Pawłowski, który jest synem znanej Katarzyny Pawłowskiej- autorki słów największych przebojów disco polo, postanowił zrezygnować ze świata mediów.

W ostatnim czasie ustosunkował się do zaistniałej sytuacji. Prosił o zrozumienie i tym samym o uszanowanie jego decyzji, napisał:

- OŚWIADCZENIE
-
- Szanowni Państwo,
- każda współpraca ma swój początek i koniec. Wielu z Was domyślało się mojej decyzji po ostatnim wpisie.
- Ta droga wiele mnie nauczyła, poznałem wspaniałych artystów, pracowników telewizji, akustyków, realizatorów świateł, scenografii, organizatorów.
Dziękuje również agencji World Media za roczną ale jakże owocna dla mnie współpracę   Chłopakom DWAEM MEDIA GROUP , Arkadiusz Szymanek za grafikę i wieczny uśmiech na twarzy, Czesław Hołda za wiele rozmów przy kawie i przepyszne żelki
Dziękuje Dariusz Kowszewicz bo to właśnie dzięki tej osobie poznałem swój wokal, nauczyłem się pracy w studio
i wielu wielu innym ale przede wszystkim cieszę się, ze poznałem WAS Moich odbiorców, fanów.
Nie chce pisać publicznie moich powodów ale chce żebyście wiedzieli, ze to jest MOJA świadoma decyzja.
Pamiętajcie... nie tylko w życiu liczą się duże pieniądze... jest wiele ważniejszych wartości.
Nie jest mi łatwo odchodzić od czegoś co również sam budowałem ale najwidoczniej tak musiało być. Wierzmy w to, ze koniec to początek czegoś. Czegos nowego, prawdziwego.
OFICJALNIE z końcem roku odchodzę od zespołu M-POWER. Do końca roku widzimy się na wszystkich festiwalach oraz koncertach!
- Nigdy nie zapomnę tego co przeżyłem. Pomimo wszystko spełniłem swoje marzenia
- Zrozumcie moja decyzje.
- Dziekuje i do usłyszenia

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Tym bardziej, że formacja M-Power ma spory potencjał, a ich niepodważalny przebój pt. „Stało się” bije rekordy wyświetleń w serwisie YouTube. Myślicie, że M-Power na dobre zawiesi działalność?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.