2019-10-21T10:00:00+02:00 Gwiazda disco polo zdecydowała się na szczere wyznanie! Chodzi o syna! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/jaki-ojciec-taki-syn-szczere-wyznanie-gwiazdy-disco-polo-1571081966.jpg

Gwiazda disco polo zdecydowała się na szczere wyznanie! Chodzi o syna!

Redakcja , 21 Październik 2019  10:00
Gwiazda disco polo zdecydowała się na szczere wyznanie! Chodzi o syna!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Marcin jest dumny ze swojego pierworodnego. Każdego dnia widzi w nim… więcej siebie

Reklama

Narodziny Doriana wiele zmieniły w życiu artysty i jego żony. – Wcześniej razem z Karoliną byliśmy tylko dla siebie. Jednak kiedy urodził się pierwszy syn, poczułem, że muszę dorosnąć – mówi nam Marcin Lichocki, lider M-Power.

Zobacz również: Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!

– Oczywiście nadal jest we mnie coś z małego chłopca i może dlatego tak świetnie dogaduję się z sześciolatkiem – śmieje się wokalista. Utalentowany przedszkolak. Chociaż jeszcze nie chodzi do szkoły, chłopiec już wykazuje wiele cech, które upodabniają go do znanego taty.

– Przede wszystkim Dorian uwielbia sport, tak jak ja – wyznaje Marcin. – Zaledwie od roku trenuje karate, a już zdobył pomarańczowy pas w tej dyscyplinie i startuje w poważnych zawodach sportowych, takich jak bieg samuraja – wyjaśnia. Ale okazuje się, że Dorian ma też talent wokalny i… aktorski.

– Po raz pierwszy przed publicznością wystąpił już jako… trzylatek. Wbiegł na scenę w czasie mojego występu. Kiedy podałem mu mikrofon, zaśpiewał „Stało się” z mojego repertuaru – opowiada dumny tata.

Chłopczyk ma na swoim koncie również udział w trzech teledyskach. Gdy był malutki, zagrał w klipach After Party oraz Pięknych i Młodych, a ostatnio wystąpił w produkcji grupy Selfie.

Zobacz również: Zenon Martyniuk odświeżył jeden z największych swoich przebojów! Ten utwór disco polo to prawdziwy hit!

Wokalista rok temu został tatą po raz drugi. – Mam nadzieję, że Szymek też wda się we mnie – podsumowuje Lichocki.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  2. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  3. Genialna premiera disco polo od Marcina Millera i zespołu Boys! 'Taka jak Ty' To będzie hit tego roku?!
  4. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  5. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  6. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami