Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka cisza przed burzą w branży disco polo!

2019-09-01T12:11:00+02:00 Wielka cisza przed burzą w branży disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/wielka-cisza-przed-burza-w-branzy-disco-polo-1567288429.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W ostatnim czasie wokół zespołu zrobiło się zamieszanie, z powodu deklaracji jednego z wokalistów

Reklama

Do niedawna było głośno na temat rozpadu M-Power! Polały się krokodyle łzy rozpaczy u fanów, których przerosła ta informacja. Jednakże okazuje się, że los potrafi płatać figle, a grupa nie zamierza rezygnować z kariery muzycznej w świecie disco polo.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Branża muzyczna jest specyficzna, a rotacja w świecie disco polo nieunikniona. Zespół M-Power zasłynął na rynku przebojem pod tytułem „Stało się”. Sukces, jaki odniósł ten kawałek przerósł najśmielsze oczekiwania samych wykonawców.

Piosenka ma już blisko 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystów. Ponadto utwór był jednym z częściej granych propozycji w największych rozgłośniach radiowych, które słyną z piosenek disco polo.

W ostatnim czasie wokół zespołu zrobiło się zamieszanie, z powodu deklaracji jednego z wokalistów, Mateusza Pawłowskiego. Artysta poinformował wszystkich, że to są ostatnie koncerty z jego udziałem, ponieważ rezygnuje. Informacja wstrząsnęła światem disco polo. Pojawiły się doniesienia o rozpadzie grupy.

Wokalista i lider formacji, Marcin Lichocki uspokoił fanów. Prawdą jest, że nie będzie w zespole już Mateusza, ale to nie znaczy, że lider grupy zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie. M-Power dostał siły, by działać i tworzyć kolejne hity!

Zespół M-Power wraz we współpracy z Dance 2 Disco szykuje nowość, która będzie mieć premierę już we wrześniu i zostanie zatytułowana „Palmy i daktyle”.

Choć wakacje się kończą, to piosenka będzie w bardzo klimatycznym wydaniu.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Myślicie, że M- Power wraz z premierą swojej muzycznej propozycji „Palmy i Daktyle” zaskoczy również nowym członkiem zespołu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.