Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka rywalizacja w świecie disco polo?! Drogi artystów rozeszły się na dobre!

2020-03-08T13:48:00+01:00 Wielka rywalizacja w świecie disco polo?! Drogi artystów rozeszły się na dobre! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/wielka-rywalizacja-w-swiecie-disco-polo-kiedy-koledzy-z-zespolua-teraz-1583085215.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Choć kiedyś byli wspólnikami, dziś tworzą osobne projekty

Reklama

Gdy kilka miesięcy temu duet M-Power zapowiedział koniec współpracy, fani martwili się o przyszłość grupy. Dziś wiadomo, że każdy z artystów znalazł własną drogę.

Zobacz również: Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

Marcin pozostał wierny formacji M-Power i nucie disco polo. Cały czas przygotowuje nowe propozycje muzyczne w tym klimacie. Natomiast Mateusz postanowił spróbować czegoś nowego.

Od samego początku wiedziałem, że nie skończę z muzyką. Zamykamy to, co było. Jesteśmy tu i teraz. Tworzymy nową historię – napisał w internecie młody wokalista, zapowiadając swój solowy projekt – Toskańsky Music.

Czy Marcin czuje się zagrożony przez konkurenta? – Absolutnie nie. Każdy z nas będzie tworzył coś własnego. A scena jest wystarczająco duża, by pomieścić i mnie, i jego – powiedział nam artysta. Czas pokaże, jak fani przyjmą młodego piosenkarza i jego Toskańsky Music.

Zobacz również: Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.